Daily Archives: 10 lipca 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.07.2021 – XV Niedziela zwykła.

1) W piątek 16 lipca – wspomnienie MB z Góry Karmel.  Trwa nowenna przed uroczystością odpustową ku czci Matki Bożej Szkaplerznej, naszej patronki. Zapraszam wszystkich Wiernych i Gości na Sumę odpustową z procesją i poświęceniem i przyjęciem Szkaplerza św w przyszłą niedzielę 18 lipca na godz. 12,oo. Wcześniej, od godz. 1o,oo, adoracja Najś. Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Modlitwy Różańcowej i Odnowę w Duchu św. Uroczystość poprowadzi Ks. prałat dr Dariusz Gas, proboszcz parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie. Bardzo serdecznie proszę wszystkich parafian o czynne łączenie się w przygotowanie  naszego Odpustu… Szczególnie proszę delegacje Siodła, Szczepanowa i Kunic o wniesienie koszy wdzięczności w procesji z darami. Szkaplerze będzie można nabyć przed sumą przy stoliku z prasą.

INTENCJE MSZALNE – 11-18.07.2021

Sobota18,oo – Z racji urodzin Marii i Magdy Bartkiewicz i wnuczki Kornelii Dziękczynno błagal

Niedziela 9,oo – W 36 rocz ślubu Ewy i Jerzego Laskowskich; 10 rocz. Kamilii Darka i za syna       .                             Jasia i w 6 rocz ślubu Natalii i Przemysława i za Patryka i Marcelinę dz – bła.