Daily Archives: 24 lipca 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25.07.2021 – XVII Niedziela zwykła.

1) W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy odpust parafialny, podczas którego, trzydzieściro wiernych przyjęło poświęcony szkaplerz karmelitański. Jeszcze raz pragnę bardzo serdecznie podziękować Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeżycie naszego święta…

2) Dzisiaj kończy się XXII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „ W drogę do źródła życia”.  Bóg zapłać kierowcom poświęconych pojazdów za ofiary składane na zakup środków transportu dla naszych misjonarzy… Kto dzisiaj chciałby jeszcze poświęcić pojazd to może to uczynić zgłaszając się do zakrystii.

INTENCJE MSZALNE – 25.07-01.08.2021

Sobota18,oo –  O zdrowie i Błogosławieństwo dla rodziny Angeliki, Juli, Aleksandra i Imo.

Niedziela 9,oo – W 50 rocz urodzin syna Jacka Zabłockiego i za jego rodzinę dziękczynno błag.

11,oo – W 5 rocz urodzin Nadzieji dziękczynna i z prośbą o łaskę wiary.