OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.01.2020 – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1) W ubiegłym tygodniu żegnaliśmy Stary Rok i witaliśmy Nowy Rok. Bóg zapłać za wiarę tych którzy trwali tu na modlitwie i dziękuję za składającym mi życzenia a szczególnie ofiarującym mi pomoc w chorobie.

2) W Siodle nie odbyła się  kolęda – będzie przeniesiona na koniec tj. 2 i 3 lutego. W poniedziałek – od 16,oo, będę odwiedzał rodziny zamieszkałe na Zaciszu, Gen. Roweckiego i nowe domki w Siodle… Wtorek – ul. Pułaskiego od końca do 44. Środa – Pułaskiego cd. do Wyzwolenia 15. Czwartek – Pułaskiego do końca; piątek – Al. Wojska Polskiego 1o4 i gen. Bittnera, sobota -cd. Alei WP i gen. Hallera i Okulickiego. Niedziela – ewentualne dokończenie Alei WP. Informacje odnośnie kolędy zostały przekazane z opłatkami…

3) W poniedziałek 6 stycznia, uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. z poświęceniem kredy kadzidła i wody o godz. 9,oo, 11,oo i w Szczepanowie o 13,oo. Taca z uroczystości Trzech Króli przeznaczona jest na działalność misyjną Kościoła. Przypominam, że jest to święto nakazane…

4) W poniedziałek 6 stycznia, odbędzie się 5 Żarski Orszak Trzech Króli. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 12,oo w kościele Wniebowzięcia NMP w Żarach, następnie ulicami miasta przejdzie pod Ratusz, a stamtąd pod kościół Miłosierdzia Bożego, gdzie Królowie złożą dary św. Rodzinie. Zapraszamy wszystkich (dzieci, młodzież, dorosłych) do udziału oraz do przebrania się w stroje jasełkowe.

5) Bóg zapłać mieszkańcom ul. Sikorskiego blok Nadzieja za posprzątanie świątyni; szczególnie tu pracującym: Sznajder – 2os; Wlazło – 2os; Piwko – 2os; Szczepańscy, Kujawa, Kusio, Walewinder, Michniewicz, Mielcarek, Zagórski oraz składającym ofiary – 365 zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców ul. Westerplatte.

6) Każde Pani, w wieku 5o – 69 lat, które otrzymały zaproszenie na badania mammograficzne, lub te które są chetne, a nie miały wykonanego badania w ciągu ostatnich 24 miesięcy – serdecznie zapraszamy 10 – 11 stycznia 2020 przy Przychodni Lekarskiej ul. Skarbowa 2.

7) W ubiegłym tygodniu zmarła, zaopatrzona sakramentami św. śp +Alicja Dzienisz z Pułaskiego; pogrzeb odbył się w piątek o 14,oo. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…