OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.01.2024 – Niedziela Chrztu Pańskiego.

1) Dzisiejsza niedziela kończy liturgicznie okres Bożego Narodzenia, choć w liturgii śpiewamy kolędy i zachowujemy dekoracje do 2 lutego. Dzisiaj pierwsza niedziela stycznia – adoracyjna.

2) Zapraszamy dzisiaj na Koncert Bożonarodzeniowy na godz. 16,3o w wykonaniu naszej Scholi Żar Miłości i muzyków ze Szkoły Muzycznej I stopnia z Żar. Po Mszach św. można nabyć słodki upominek wspierając naszą scholę w jej potrzebach instrumentalnych.

3) Rozpoczyna się drugi i ostatni tydzień „kolędy” w naszej parafii. Dziękuję tym rodzinom, które w ubiegłym tygodniu z wiarą w kościele zapraszały Boga na kolejny rok wzrastania w miłości i dopełniały ją w domach rodzinnych i za ofiary wdzięczności mi składane. W tym tygodniu kolędę będą przeżywały rodziny zamieszkałe:

Poniedziałek – Osadnicza, Wrzosowa, Sielankowa, Na Wzgórzu i Pogodna, Wtorek – Lelewela, Armii Krajowej i Strażacka; Środa – Grunwaldzka i Sikorskiego; czwartek – Westerplatte, Niepodległości, Łąkowa i Dworcowa; piątek – Szklarska, Powstańców Wlkp (cała) i Batalionów Chłopskich; sobota – uzupełniająca; niedziela – Szczepanów. Pragnę zaznaczyć że zaproszenia na kolędę domową należało złożyć do Świąt Bożego Narodzenia a złożone po tym terminie są nieaktualne ! i zapraszam tu do kościoła w tym tygodniu z inną ulicą…

4) Bardzo dziękuję tym rodzinom, które złożyły roczną składkę na remonty kościoła do Komitetu parafialnego w wysokości przynajmniej 100 zł i bardzo proszę o uiszczenie ich na kolejny rok ( można na raty). Można przy stoliku przy wyjściu lub na konto parafialne : na nr            94 2030 0045 1110 0000 0226 2490. Bóg zapłać !

5) Bóg zapłać rodzinom z ul. Grunwaldzkiej za posprzątanie świątyni Wołosiuk, Majchrzycki, Dziweńka i Dziadek i składającym ofiary na ogrzewanie – 620 zł. Zapraszam w sobotę o 9,oo rodziny z I części Osadniczej.

6) Przy wyjściu nabywamy świeżą prasę katolicką Niedziela i Gość Niedzielny .

7) Kancelaria Parafialna czynna w piątek od 8,3o do 9,3o.