OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.01.2022 – IV Niedziela zwykła.

1) W środę 2 lutego, święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej – Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za zakonnice i zakonników klauzurowych, ale i za Siostry pochodzące z naszej parafii. Msze św. z poświęceniem gromnic o godz. 9,oo i 17,oo. Taca z tego święta przeznaczona jest na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych.

2) 2 lutego w środę Mszą św. o godz. 17,oo rozpoczyna się spotkanie lutowe rodziców dzieci komunijnych i po nauce demontaż dekoracji świątecznej, szczególnie przez rodziców którzy nie dekorowali i rodziców dzieci ze szkół katolickiej i społecznej…!

3) W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Chorych po domach będę odwiedzał 11 lutego w Światowym dniu chorego w następny piątek – proszę mi zgłaszać obłożnie chorych. Od 16,3o spowiedź pierwszo piątkowa i po Mszy św. nabożeństwo przy wystawionym NS. W sobotę o godz. 7,15 Godzinki, różaniec i Msza św.

4) Bóg zapłać mieszkańcom I części Alei WP do krzyża za posprzątanie i zabezpieczenie świątyni, szczególnie tu pracującym rodzinom: Kuryło, Kunicka, Molińska, Słociak i składającym ofiary – 200 zł. Zapraszam w sobotę mieszkańców II części Alei WP i przyległych uliczek Bitnera, Hallera, Okulickiego.

5) Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary wpłacane na konto parafialne – 94 2030 0045 1110 0000 0226 2490 z zaznaczeniem celu wpłaty…

6) Za tydzień po Mszach św. zbiórka do puszek na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych.

7) W ubiegłym tygodniu zmarł śp + Ryszard Krawiec z Siodła, pogrzeb odbędzie się w czwartek o godz. 11,oo. Również zakończył swą posługę kapłańską w Złotniku śp. ks. proboszcz Mirosław Wnuk-Lipiński. Kapłani z naszego dekanatu pożegnają w poniedziałek na Mszy św. o godz. 20,oo.  Pogrzeb pod przewodnictwem ks. biskupa odbędzie się we wtorek o godz. 11,oo. Ciało kapłana  spocznie na cmentarzu w Szczebrzeszynie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…