OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.10.2020 – XXVIII Niedziela zwykła.

1) Dzisiaj przeżywamy XX Dzień Papieski pod hasłem Totus Tuus, w którym fundujemy stypendia dla mlodzieży uzdolnionej z niezamożnych rodzin. Przy wyjściu składamy ofiary do puszek na ten żywy pomnik, który budujemy razem wdzięczni św. Janowi Paawłowi II. Dzisiaj o godz. 19,oo w żarskiej farze koncert Totus Tuus z racji Dnia Papieskiego – plen w gablocie.

2) We wtorek 13 X – Dzień Fatimski; zapraszam na różaniec, Mszę świętą i procesję fatimską.

3) W środę 14 X – Dzień Edukacji – różaniec za naszych nauczycieli i wychowawców o 17,3o.

4) Przyszła niedziela jest misyjna pod hasłem: „Oto ja, poślij mnie”. Przy wyjściu składamy ofiary do puszki na utrzymanie Misji św. Także będzie liczenie wiernych uczestniczących w liturgii.

5) Od dzisiaj przy wyjściu odbieramy ze stolika kartki wypominkowe i koperty – „Ofiara na Seminarium” do których wkładamy ofiary na utrzymanie naszego Seminarium. Koperty podpisane składamy na ołtarzu, w zakrystii bądź dołanczając do tacy. Bog zapłać rodzinom, które już spełniły swój obowiązek wspierając nasze Seminarium.

6) Zapowiedzi: Kajda Tomasz z Alei WP i Jaworska Katarzyna z Pułaskiego stanu wolnego – II.

7) Bóg zapłać mieszkańcom I cześci Pułaskiego za posprzątanie i zabezpieczenie świątyni, szczególnie pracującym tu wczoraj po pogrzebie rodzinom…Bukowska, Czarnuszko, Bajko-2os, Tartak, Tur i składającym ofiary – 120 zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców Marszowskiej, Pionierów i Zjednoczenia.

8) Przypominam, że Biuro Parafialne w soboty jest czynne od godz. 12,oo do 13,oo.

9) Zapraszam na nabożeństwa różańcowe dzisiaj i w tygodniu jeszcze na godz. 17,3o…

10) W ubiegłym tygodniu odeszli z naszej parafii śp + Edward Mariański z Marszowskiej; pogrzeb odbył się w środę o 13,oo oraz zaopatrzona sakramentami św. + Maria Ostrowska z Powstańców  Wlkp, pogrzeb odbył się w sobotę o godz. 10,oo. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

11) Pragnę przypomnieć, że w zakrystii i kancelarii w tygodniu przyjmuję intencje mszalne na przyszły rok.