OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12.01.2020

1) Dzisiejsza niedziela kończy liturgicznie okres Bożego Narodzenia, chociaż tradycyjnie śpiewamy kolędy do 2 lutego…

2) Trwa czas odwiedzin kolędowych; w ubiegłym tygodniu odwiedziłem rodziny na ulicach Pułaskiego Alei WP, gen Bitnera, Hallera, Okulickiego… Której z rodzin nie zastałem po kolędzie , to proszę o kontakt w zakrystii lub telefonicznie… W tym tygodniu odwiedzę rodziny: poniedziałek – Marszowska, Pionierów, Zjednoczenia i dokończenie Alei WP.

Wtorek – Osadnicza od 1 do 4o;  środa – Osadnicza od 33 i Wrzosowa.

Czwartek – Lelewela od 1 do 13;  piątek – Lelewela cd i do końca.

Sobota – Armii Krajowej i Na Wzgórzu.

Przypominam, że rozpoczynam odwiedziny od godz. 1o,oo do 13,oo i od 15,3o do 2o,oo.

3) W srodę 15 stycznia dzień imienin biskupa seniora Pawła Sochy; pamiętajmy o modlitwie i życzeniach.

4) W sobotę 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

5) Bóg zapłać mieszkańcom ul. Westerplatte za posprzątanie świątyni i ofiary na ogrzewanie i w sobotę zapraszam mieszkańców ul. Łąkowej i Dworcowej.

6) Spotkanie opłatkowe nauczycieli, katechetów i wychowawców w środę 15 stycznia o godz. 19,oo w parafii N. Serca Pana Jezusa w Żarach.