OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24.11.2019 – Chrystusa Króla Wszechświata.

1) Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego – Chrystusa Króla Wszechświata, patronalne święto Seminarium w Paradyżu. Taca na potrzeby Seminarium. Bóg zapłać tym Rodzinom, które już  złożyły ofiary do kopert na Seminarium – na pozostałe rodziny koperty czekają na stoliku. Od dzisiaj nabywamy cegiełki na korony dla MB Paradyskiej, które zostaną poświęcone i nałożone w październiku przyszłego roku. Ofiara z nabycia cegiełek dobrowolna…

2) W poniedziałek rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński w Parafii Wniebowzięcia NMP w Żarach o godz. 18,3o na plebanii i potrwa do piatku.                                                                     W  czwartek „Żary dla Jezusa” w kościele Rektoralnym z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18,3o.

3) Za tydzień – Pierwszą Niedzielą Adwentu rozpoczynamy nowy rok kościelny. Na mszach św. będę błogosławił opłatki wigilijne i proszę przedstawicieli poszczególnych ulic o wzięcie ich po Mszy św i rozniesienie po domach. Za tydzień Caritas rozpocznie dystrybucję świec wigilijnych.

4) Adwentowy Wieczór Młodych – „Młodzi z Niepokalaną „ w sanktuarium w Grodowcu 7 grudnia o godz. 18,oo…

5) Bóg zapłać  rodzinom wczoraj sprzatającym świątynię z ul. Alei WP i gen. Okulickiego, Bitnera i Helera: Kulpa, Mazur, Rudyk, Paulińscy – 2os, Wolski i Stonoga oraz składającym wczoraj i dzisiaj ofiary – 12o zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców Grunwaldzkiej od klubu do krzyża.

Szczególnie dziękuję panu sołtysowi z Siodła Leszkowi Kasprów i Panom pracującym przy opróżnianiu boksu przy cmentarzu parafialnym i Panu Ciechanowicz za wywóz.

6) W ubiegłym tygodniu zakończył ziemską pielgrzymkę śp. +Henryk Marchocki z Jastrzębia Zdrój; pogrzeb odbył się w piątek o 12,oo. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

7 ) W zakrystii zamawiamy Msze św. na przyszły rok…