OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.06.2018 – XI  Niedziela  zwykła.

1) Dzisiaj w Rokitnie uroczystości odpustowe. Dziękuję pani Gieni Piwko i  pięćdziesięciu paru pielgrzymom z naszej parafii,  za udział w nich i modlitwy za naszą parafię…

2) Komunikat księdza biskupa o Roku Jubileuszowym Najświętszej Bożej Rodzicielki z Rokitna…

3) W tym tygodniu dzieci i młodzież kończą rok szkolny i rozpoczynają wakacje. Zapraszam na mszę św. dziękczynno błagalną zamówioną przez uczestników ofiarami na tacę w czwartek o 18,oo. Spowiedź na zakończenie roku dla dzieci w środę od 17,oo a w czwartek od 17,oo dla młodzieży przed bierzmowaniem z indeksami!…

4) W czwartek „Żary dla Jezusa „ w Kościele Garnizonowym rozpoczynają się Mszą św o 18,3o z modlitwą o uzdrowienie pod hasłem „Ojcze nasz”.

5) Zapowiedzi: Rosół Sylwester z Pułasaskiego i Rosół Katarzyna zd.  Korzeniowska z Żar,  oboje cywilnie związani, – I; Członka Łukasz z Warty Bolesławickiej i Kmieć Magdalena ze Strażackiej, oboje cywilnie związani, – I.

6) W sobotę 23 czerwca,  przypada Dzień Ojca – ojcowie i męższczyźni mają zaproszenie na Oblężenie Jasnej Góry od godz. 14,oo do 2o,3o. Bliższe informacje w gablocie.  W  przyszłą niedzielę 24 czerwca, Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – odpust w Złotniku.

7) Bóg zapłać  mieszkańcom ul Pionierów i Marszowskiej za posprzątanie świątyni pracującym rodzinom: Stroynowskich, Czarneckich, Antoszewskich 2 os, Warężak i składającym ofiary – 255  .Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców Pułaskiego od numeru 45 do 18.