OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.11.2023 – XXXIII Niedziela zwykła.

1) Dzisiaj na Mszy św. o 12,oo spotkanie listopadowe rodziców dzieci komunijnych, na którym poświęcę i wręczę rodzicom a rodzice dzieciom modlitewniki dziecka komunijnego. Obecność obowiązkowa !

2) Przyszła niedziela jest ostatnią w roku liturgicznym – Chrystusa Króla Wszechświata, patronalne święto naszego Seminarium. Ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na remont budynku Seminarium. Bóg zapłać rodzinom, które już złożyły ofiary do kopert na ten cel, również za pośrednictwem naszego konta parafialnego z dopiskiem :” Ofiara na Seminarium” na numer: 94 2030 0045 1110 0000 0226 2490. Koperty odbieramy przy wyjściu ze stolika…

3) Ks. Tomasz ze Wspólnotą „Żar Miłości” zaprasza na kolejne czuwanie modlitewne „ Żary dla Jezusa” 26 listopada do naszej świątyni parafialnej na godz. 17,oo na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.

4) Najbliższy Kurs Przedmałżeński odbędzie się w parafii Wniebowzięcia NMP w Żarach w dniach 27 listopada do 2 grudnia. Nauki codziennie o godz. 18,45 w kościele.

5) Bóg zapłać mieszkańcom ostatniej części ul. Pułaskiego oraz Zachodniej i Żołnierskiej za posprzątanie świątyni i ofiary na ogrzewanie… Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców ul. Lelewela z bloków 9, 9a, 11 i 13.

6) Bardzo dziękuję Panom, którzy pracowali na cmentarzu parafialnym…

7) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką i regulujemy należności u przedstawiciela komitetu parafialnego…

8) Zapraszam na codzienne Msze św. poprzedzone wypominkami…

9) Kalendarz liturgiczny przypomina: poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego kap; wtorek – Ofiarowanie NMP; środa – św. Cecyli Dz i M,  Módlmy się za Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.

10) Do rodziny parafialnej przez chrzest św. przyjęliśmy Tadeusza Fedorczuk z Lelewela; módlmy się za niego, rodziców i chrzestnych …