OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15.11.2020 – XXXIII Niedziela zwykła.

1) Dzisiaj przedostatnia niedziela roku liturgicznego; z woli Ojca św. Franciszka – Światowy Dzień Ubogich. Jednocześnie dzisiaj dzień pamięci o ofiarach wypadków drogowych.

2) Kalendarz liturgiczny przypomina: wtorek – św. Elżbiety Węgierskiej, zak; środa – bł. Karoliny Kózkówny, dz. i M; piatek – św. Rafała Kalinowskiego, kapł.

3) W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – patronalne święto naszego Seminarium. Ofiary zbierane na tacę na utrzymanie naszego Seminarium. Bóg zapłać rodzinom, które już złożyły ofiary do kopert. Pozostałe rodziny proszę o pobranie kopert ze stolika lub wpłaty na nasze konto parafialne z zaznaczeniem „Seminarium”.

4) W tym czasie listopada wspieramy naszych drogich zmarłych modlitwie Kościoła w formie wypominek – kartki na stoliku.

5) Z przykrością informuję, że nie mogę podziękować mieszkańcom ul. Zachodniej, Żołnierskiej i Wyzwolenia za posprzątanie i zabezpieczenie kościoła. Zapraszam mieszkańców ul. Lelewela bloki 9, 9a, 11 i 13 w sobotę o godz. 9,oo do posprzatania  i zabezpieczenia świątyni oraz tych którzy wczoraj nie mogli przybyć!

5a) Bóg zapłać rodzinom, które nie mogą w tym czasie chodzić do naszego kościoła, ale złożyły ofiary na konto parafialne z dopiskiem „na tacę” . Proszę pozostałe rodziny o taką odpowiedzialność za naszą parafię. Nr konta – 94 2030 0045 1110 0000 0226 2490.

6) W ubiegłym tygodniu zmarła śp + Wanda  Skopczyńska z Lelewela; pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz 11,oo. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

7) Przy stoliku nabywamy prasę katolicką :Niedziela, Gość Niedzielny, L”Oservatore Romano  i Dzień Pański z intencjami i ogłoszeniami.