OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03.1.2019 – XXXI Niedziela zwykła.

1) Trwa oktawa niesienia pomocy duszom w czyśću cierpiącym w formie Wypominek, Odpustów i zamówionych Mszy św. Wypominki codziennie przed Mszą św, a w soboty i niedziele po Mszy św. Kartki wypominkowe ze stolika zanosimy też chorym samotnym…,

2) W piątek, 8 XI od godz. 9,oo odwiedzam chorych po domach; proszę zgłaszać nowych obłożnie chorych.

3) W sobotę, 9 XI, święto poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej Matki Kościołów Matki kościołów Miasta i Świata.

4) W przyszłą niedzielę XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – niesiemy pomoc Kościołowi w Potrzebie – po Mszach św. zbiórka do puszek.

5) W sobotę o godz. 9,oo zapraszam mieszkańców Al. Wojska Polskiego od numeru 100 do 118 do posprzątania świątyni.

6) Bardzo dziękuję firmie Gloria za nagłośnienie cmentarza komunalnego 1 listopada; Panom zbierającym tacę na cmentarzu na Seminarium i Siostrom zakonnym i Wszystkim zaangażowanym w liturgię na cmentarzu.

Bardzo serdecznie dziękuję rodzinom które złożyły  ofiary „do kopert” na nasze Seminarium;

7) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką (…) a szczególnie nowy dwumiesięcznik „Misyjne Drogi” a w nim…

8) Zapraszam rodziny naszej parafii 13 XI do kina Pionier w Żarach na piękny i wartościowy film pt. „Tajemnica ojca Pio”; bilet 1o zł.

9) W ubiegłym tygodniu zmarła śp +Genowefa Górska z ul. Dworcowej; pogrzeb odbył się w czwartek o 13,oo. Również w poprzednim tygodniu zakończył swą ziemską pielgrzymkę ks.Jan Górski, wieloletni proboszcz parafii Mirostowice -Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…