5 XI 2017 – XXXI Niedziela zwykła.

1) Trwa czas niesienia pomocy duszom w czyśćcu cierpiącym przez polecenie modlitwie Kościoła w formie wypominek i odpustów zupełnych; kartki wypominkowe zanosimy też naszym sąsiadom czy chorym. Wypominki codziennie po Mszy św…
2) Wczoraj nie odbyło się spotkanie synodalne, zostało przełożone na sobotę 18 XI.
3) W sobotę, 11 listopada, 99 Święto Niepodległości – wywieszamy flagi narodowe. Msze św o godz 9,oo i 17,oo. W parafii św Józefa w Żarach tradycyjnie o godz 12,oo Msza św za Ojczyznę z udziałem pocztów sztandarowych i przedstawicieli wszelkich władz.
4) Najbliższy Kurs Przedmałżeński odbędzie się w Parafii Wniebowzięcia NMP w Żarach od 2o XI do 25 XI czyli od poniedziałku do soboty; nauki codziennie o 18,45.
5) W przyszłą niedzielę IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym; po Mszach św składamy ofiary do puszek na ten cel.
6) Bóg zapłać za sprzątanie świątyni mieszkańcom ulic Zachodniej, Żołnierskiej i Wyzwolenia, szczególnie rodzinom pracującym: Sławska, Pajor 2os, Wojtyła 3os, Maniecka, Kwaśniak 2os i składającym ofiary – 21o zł. Zapraszam w sobotę na 1o,oo (!) mieszkańców Lelewela od 1 do 1o.
Szczególnie dziękuję firmie Gloria za nagłośnienie cmentarza komunalnego, Panom zbierającym tacę na Seminarium na cmentarzach i firmie Tandem za prace porządkowe przy cmentarzu parafialnym.