OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14.03.2021 – IV Niedziela Wielkiego Postu.

1) Zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o 17,3o przygotowanej i prowadzonej przez naszą scholę.  Dzisiaj Gorzkie Żale z nauką pasyjną o 17,3o.

2) Rekolekcje wielkopostne w naszej diecezji przeżywaliśmy  w ubiegłym tygodniu z katedry gorzowskiej transmitowane przez TVP3 Gorzów. Rekolekcje parafialne z ks. Pawlukiewiczem odbędą się w tygodniu po 5 Niedzieli WP a okazja do spowiedzi wielkanocnej codziennie 15 minut przed Mszą św. odbędą się też rekolekcje ogólnopolskie dla dzieci i młodzieży od 22 III do 24 marca o godz. 9,3o – dzieci i o 12,3o – młodzież transmitowane przez TVP3.

3) Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową, której tegoroczne motto brzmi: „Podejmij wyzwanie i stań się pięknym człowiekiem”. Tegoroczna edycja EDK rozpocznie się 26 marca w piątek mszą św. w parafii NSPJ w Żarach o godz. 20,oo, a następnie wyruszy na trasę Żary – Żagań (Kaplica Bożego Grobu).

4) W piątek,  19 marca, Uroczystość św. Józefa, w roku św. Józefa; zapraszam na Mszę ku czci św. Józefa o godz. 18,oo z modlitwami ku czci św. Józefa. W tym dniu nie obowiązuje post piątkowy.

5) Bóg zapłać mieszkańcom ul. Westerplatte  za posprzątanie i zabezpieczenie świątyni i zapraszam w sobotę mieszkańców ul. Łąkowej i Dworcowej.

Dziękuję rodzinie państwa Rosół za ofiarowane kwiatki i paniom Geni i Kasi za ich nasadzenie przed kościołem.

6) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką i świece Caritas oraz składamy ofiary na kwiaty do Bożego grobu.

7) Bóg zapłać korzystającym z dyspensy i wpłacającym na tacę rodzinom na nasze konto parafialne na numer : 94  2030  0045  0226  2490.

8) W ubiegły piątek przed 15,oo, zakończył stu letnią pielgrzymkę do domu Ojca śp + Czesław Drzyzga z ul. Pionierów; pogrzeb odbędzie się we wtorek o 12,oo. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…