OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.03. 2018  – IV  Niedziela  Wielkiego  Postu.

1) Wczoraj odbyło się Rady Parafialnej… Dziękuję przedstawicielom  za czas poświęcony i współodpowiedzialność za parafię.

2) Dzisiaj o godz.10, 5o spotkanie rodziców dzieci komunijnych.

3) Od dzisiaj Caritas rozprowadza świece wielkanocne – Komunikat…  Został wystawiony kosz przy stoliku do którego składamy dary serca, które posłużą na paczki dla chorych i niepełnosprawnych z naszej parafii. Szczególnie proszę o odpisy podatkowe dla naszych małych niepełnosprawnych dzieci  KRS: OOOOO37904 – w rubryce cel szczegółowy wpisujemy:26998 Kozak Aleksandra Żary lub 26999 Kozak Michał Żary. Bliższe informacje u mamy p. Solińskiej…

4) W przyszłą V Niedzielę WP rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi  ksiądz Sławomir Szocik z Żar. Zachęcajmy się wzajemnie, przypominajmy sobie i módlmy się o głębokie ich przeżycie przez Wszystkich naszych parafian. Spowiedź wielkopostna z udziałem kapłanów w poniedziałek 19 III. Plan w gablocie…

5) Zapowiedzi: Jakubowski Michał z Żar i Czeremurzyńska Joanna  ze Szklarskiej, st wolnego – I; Sławuski  Łukasz z Bolesławca i Kobel Agnieszka z Grunwaldzkiej, st. Wolnego – I.

6) Zapraszam na nabożeństwa pokutne Drogi Krzyżowej w piątek o 17,3o – przygotowują i  prowadzą lektorzy i Gorzkie Żale z nauką pasyjna w niedzielę o 17,3o. Państwo Stroynowscy zapraszają dzisiaj do Domu Rekolekcyjnego na godz 16,oo wszystkich chętnych i dotychczas zaangażowanych do przygotowania Drogi Krzyżowej ulicami Kunic.

7) Są wolne miejsca na pielgrzymkę do Sanktuarium św Józefa w Kaliszu. Wyjazd 6 kwietnia (piątek godz 16,oo); powrót – sobota w nocy; koszt – 14o zł ( w tym nocleg, śniadanie, obiad, ubezpieczenie i Msza św.). Zapisy u p. Eugenii Piwko do 18 marca – kom 669 683 850.

8) W sobotę, 17 marca, Inauguracja Synodu Diecezji zielonogórsko gorzowskiej w Zielonej Górze. . Rozpoczęcie o godz 10,3o w kościele pw św Józefa: o 14,oo procesja liturgiczna do kościoła pw. Ducha Św.; o 14,45 Msza św pod przewodnictwem Biskupa Tadeusza Lityńskiego a o 16,3o Sesja Synodalna (dla imiennie zaproszonych uczestników Synodu).

9) Bóg zapłać mieszkańcom ul. Sikorskiego za posprzątanie świątyni, szczególnie rodziniom pracującym: Bartkiewicz- 2os, Zabłoccy – 2os, Kołpaczewscy, Wrońscy, Sitarek, i Dziublewski (przyszedł do pomocy z Lelewela) i składającym ofiary – 387 zł. Zapraszam w sobotę o 9,oo mieszkańców Sikorskiego – blok Nadzieja.

Szczególnie dziękuję ofiarodawcom pięknego różowego ornatu w którym dziś odprawiałem…

10) Podziękowanie Pani Heleny Muzylowskiej