OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26.05.2019 – VI Niedziela Wielkanocna.

1) Dzisiaj 26 V Dzień Matki; na nabożeństwie majowym modlimy się za nasze Mamy, aby były zadowolone z rozwoju duchowego swoich dzieci…

2) W piątek 31 maja święto Nawiedzenia NMP – Uroczystości odpustowe w sanktuarium MB Klenickiej w Otyniu u ks. Zbyszka Tartaka

3) Od piatku rozpoczyna się nowenna do Ducha Św.

4) W pierwsza sobotę o godz. 7,oo różaniec i o 8,oo Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi oraz zmiana tajemnic różańcowych.

5) W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz Święto Dziękczynienia pod hasłem: „Dziękujemy za wielkich pasterzy św. Jana Pawła II i prymas Stefana Wyszyńskiego. Przy wyjściu zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.

6) W sobotę 1 czerwca w sanktuarium w Rokitnie – X Diecezjalny Dzień Dziecka połączony z festynem rodzinnym – plan w gablocie. Zapraszamy na pielgrzymkę rodzinną !

7) W sobotę na Mszy św. o godz. 18,oo poświęcę i wręczę krzyże dla młodzieży przed Bierzmowaniem; spotkanie z rodzicami po Mszy św.

8) Zapowiedzi: Lechman Grzegorz i Gaweł Daria z Alei WP, oboje st. Wolnego – III.

9) Zaproszenie na II Ogólnopolską Pielgrzymkę Rodzin Dzieci Utraconych do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie – Łagiewnikach w sobotę 1 czerwca na Dzień Dziecka.  Pielgrzymka jest adresowana do wszystkich rodzin, które przedwcześnie utraciły swoje dzieci nienarodzone i narodzone. Zapraszamy osieroconych rodziców, rodzeństwo i dziadków. Szczegółowe info : 667 – 837- 106.

10 ) Bóg zapłąć mieszkańcom u. Sikorskiego od 2 do 8 za posprzątanie świątyni i składającym ofiary… W sobotę o godz. 9,oo zapraszam mieszkańców Sikorskiego z bloków 10 i 12.

11) Dzisiaj w parafii św. Józefa rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński w kościele o godz. 18,oo.