OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26.01.2020 – III Niedziela zwykła.

1) Dzisiaj w III Niedzielę zwykłą z woli papieża Franciszka przypada Niedziela Slowa Bożego.

2) Trwa czas kolędy; w ubiegłym tygodniu odwiedziłem rodziny zamieszkałe na ulicach Grunwaldzkiej, Sikorskiego, Westerplatte, Powstańców Wlkp do numeru 9 i Batalionów Chłopskich i Dworcowej. W tym tygodniu odwiedzę – w poniedziałek – Szklarska od PKP,

Wtorek – Szklarska dokończenie i Niepodległości

Sroda – Żołnierska, Zachodnia, Strażacka;

Czwartek – Szczepanów

Piatek – Szczepanów dokończenie, Powstanców Wlkp i Wyzwolenia,

Sobota – Siodło od numeru 1.

Rodziny, których nie zastałem „po kolędzie” proszę o kontakt telefoniczny lub w zakrystii.

3) W czwartek 3o stycznia – Żary dla Jezusa w kościele rektoralnym z modlitwą o uzdrowienie o 18,3o.

4) Ksiądz Tomasz , Dyrektor Domu Rekolekcyjnego, zaprasza na Bal Charytatywny, który odbedzie się w Siodle na Sali 1 lutego o godz. 18,oo; bliższe info w gablocie i na stronie Domu… Przypominam, że we wtorek imieniny księdza Tomasza…

5) Bóg zapłać mieszkańcom Niepodległości za posprzatanie światyni, szczególnie pracującym tu rodzinom: Woźny, Simon, Rusin i składającym ofiary na ogrzewanie – 11o zł.  Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców ul. Szkalarskiej.

6) Zapraszamy na pielgrzymkę śladami Ojca św. Jana Pawła II w stu lecie Jego urodzin w terminach 24 do 16 kwietnia i 5 do 7 czerwca 2o2o roku. Zapisy i bliższe info u pani Gieni Piwko – kom: 669 683 850.

7) Przy wyjściu odbieramy prasę katolicką… i regulujemy należności za ubiegły rok u przedstawiciela komitetu parafialnego.

8) Kancelaria parafialna czynna w czasie kolędowym w piątek od 8,oo do 8,45 i w sobotę od 18,00 do 18,3o.