OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12.11.2023 – XXXII Niedziela zwykła.

1) Wczoraj przeżywaliśmy Święto Niepodległości – 105 rocznicę; dziękuję tym parafianom, którzy w sobotę modlili się na Mszy św. za naszą Ojczyznę i wywiesili flagi narodowe.

2) Dzisiaj Światowy Dzień Ubogich a w Polsce XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przy wyjściu składamy ofiary do puszek na ten cel. Bliższe info na tablicy.

3) W poniedziałek Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski i patronów naszej diecezji. Mamy także zaproszenie na Odpust Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej; bliższe info na tablicy ogłoszeń…

4) W przyszłą niedzielę 19 XI odbędzie się spotkanie listopadowe rodziców i dzieci komunijnych na Mszy św. o godz. 12,oo, na której poświęcę i wręczę rodzicom modlitewniki dziecka komunijnego…

5) Bóg zapłać mieszkańcom ul. Pułaskiego od numeru 45 do 18 za posprzątanie światyni, szczególnie rodzinom tu wczoraj pracującym: Chyl, Zielińscy, Leńczuk, Przybyła, Tartak, Maciejczak, Stopera i składającym ofiary na ogrzewanie – 140 zł… W sobotę o godz. 9,oo zapraszam ostatnią część Pułaskiego od 15 do 2 i mieszkańców ul. Zachodniej, Żołnierskiej i Wyzwolenia.

6) W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy: śp + Ireneusz Kozioł z Niepodległości – pogrzeb odbył się w środę o godz. 10,oo oraz śp + Dariusz Jąkalski ze Szklarskiej, pogrzeb odbył się w piątek o 10,oo. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…