OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.11.2023 – XXXI Niedziela zwykła.

1) W ubiegłym tygodniu przeżywaliśmy Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Dziekuję tym wiernym którzy tu w kościele na Mszach sw. i w procesji na cmentarzach trwali na modlitwie umacniając wiarę i przekazując ją w rodzinach podczas tych świąt.

2) 1 listopada uczestniczyliśmy w historycznym wydarzeniu dla naszej parafii bo po raz pierwszy od istnienia naszej parafii modliliśmy się przy akompaniamencie odrestaurowanych i nastrojonych naszych zabytkowych organów…

3) W tym czasie listopadowym spieszymy naszym drogim zmarłym przez polecenie ich modlitwom Kościoła w formie wypominek, które są wyczytywane przed każdą Mszą św.  Dołączamy też odpusty pod zwykłymi warunkami…

4) Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiary do kopert na Seminarium, także za pośrednictwem naszego konta z dopiskiem „ofiara na Seminarium” – nr 94 2030 0045 1110 0000 0226 2490. Pozostałe rodziny proszę o wzięcie kopert ze stolika i wypełnienie ich swoją odpowiedzialnością za przyszłych kapłanów; ofiary te odnotowuję w kartotece parafialnej poszczególnych rodzin

5) W sobotę 11 listopada – Narodowe Święto Niepodlagłości – 105 rocznica. Zapraszam w sobotę na godz, 9,oo na Mszę św. za naszą Ojczyznę. Na ten dzień wywieszamy flagi narodowe.

6) W przyszłą niedzielę modlimy się za Kościół prześladowany na Wschodzie i wspieramy tamtejszych wiernych ofiarami przy wyjściu do puszek.

7) Bóg zapłać II cześci Pułaskiego za posprzatanie świątyni, szczególnie wczoraj pracującym tu rodzinom: Winnickich, Kołopieńczyk, Jaskóła, Sysak, Chudek i za złożone przez nich ofiary na ogrzewanie – 100 zł; bardzo proszę pozostałe rodziny zamieszkałe od 53 do 42 o uregulowanie należności przy stoliku lub na konto parafialne. Zapraszam w sobotę po Mszy św. o godz. 9,oo mieszkańców Pułaskiego od 45 do 18.

8) W sobotę o godz. 10,oo odbył się pogrzeb śp + Ewy Posiłek z domu Łopacińskiej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

9) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedziela i Gość Niedzielny i Mały GN w zatroskaniu o dzieci i kwartelniki…