OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15.09.2019 – XXIV Niedziela zwykła.

1) Wczoraj odbyła się w Polsce i naszej parafii akcja ewangelizacyjno modlitewna –„ Polska pod krzyżem”. Bardzo serdecznie dziękuję tym naszym wiernym, którzy wzięli w niej udział.

2) Dzisiaj rozpoczyna się IX Tydzień Wychowania pod hasłem:” Nauczycielu gdzie mieszkasz?” Przy wyjściu składamy ofiary do puszek na KUL i Instytut w Zielonej Górze.

3) W środę, 18 września, św. Stanisława Kostki, patrona Polskiej młodzieży. Przypominam, że spotkanie dla młodzieży kl. VII i VIII i ich rodziców odbędzie się w ostatnią sobotę września o godz. 18,oo. Młodzież, która ukończyła 21 rok życia a nie jest bierzmowana zapraszam  w najbliższy piątek do kościoła rektoralnego w Żarach na godz. 18,oo celem rozpoczęcia takiego przygotowania.

4) W sobotę 21 IX  Diecezjalna Pielgrzymka Męszczyzn do Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu – plan w gablocie.

5) Małżeństwa i Rodziny i naszej parafii mają zaproszenie na Pielgrzymkę ogólnopolską na Jasną Górę 21 – 22 września – plan w gablocie.

6) Diecezjalna Pielgrzymka Róż ŻR i Margaretek odbędzie się 5 października do Rokitna; zapisy z wpłatą u pani Gieni Piwko – kom: 669 683 850.

7) W przyszłą nedzielę rozpoczyna się w naszej parafii przygotowanie dzieci kl. III i IV do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św. Zapraszam te dzieci i ich rodziców na Msze św. na godz. 11,oo a po niej nauka i zapisy.

8) Niestety nie mogę podziękować mieszkańcom Lelewela z bloków 9 i 9A i Wyzwolenia za posprzątanie świątyni… Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców Lelewela od numeru q1 do 1o łącznie z blokami do posprzątania i udekorowania świątyni.

9) Wczoraj ślubowali Aneta Klemczak i Mateusz Szczuka; szczęść Boże młodej parze na nowej drodze życia i Bóg zapłać za przyozdobienie naszej świątyni kwiatami.

1o) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką a czytając ją pogłębiamy wiedzę religijną i umacniamy wiarę św.