OGŁOSZENIA PARAFIALE – 01.09.2019 – XXII Niedziela zwykła.

1) Dzisiaj przeżywamy 8o rocznice wybuchu II wojny światowej; módlmy sie za nas, abyśmy chcieli i umieli życiem naszym pięknie i godnie zapełniać te obszary wolności, który wysłużyli nam krwią i ofiarą nasi wielcy patrioci.

2) Jutro, 2 września, rozpoczynamy nawy rok szkolny Mszą św. o godz. 8,oo na którą zapraszam dzieci i młodzież, nauczycieli i wychowawców i rodziców i dziadków. Po Komunii św. poświęcę najmłodszym tornistry i przybory szkolne. Spowiedź na rozpoczęcie roku dzisiaj 15 min przed mszami i w piątek od 17,oo.

3) W środę po Mszy św. spotkanie katechetyczne na plebanii. Dziękuję naszym katechetom panu Bogusławowi Czajce i Halinie Stroynowskiej za trud pomocy naszym rodzicom w wychowaniu religijnym naszych dzieci.

4) Zapowiedzi: Buciakowski Adrian z Mirostowic Dolnych i Sawicka Angelika z Grunwaldzkiej, oboje stanu wolnego – III.

5) Najbliższy Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w parafii Miłosierdzia Bożego w niedzielę 8 września na Mszy św. o godz. 18,oo.

6) Diecezjalna Pielgrzymka Róż ZR do Rokitna odbędzie się w pierwszą sobotę październikka; zapisy z wpłatą za przejazd – 3o zł u pani Gieni Piwko, kom: 669 683 850.

7) Bóg zapłać mieszkańcom ostatniej części Pułaskiego za posprzatanie i udekorowanie świątyni, szczególnie wczoraj procującym tu rodzinom: i składającym ofiary – 8ozł. : Sygutowscy 2os, Pieniakowscy 2os, Oleksiński, Markulak, Laskowska.  Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców Lelewela – bloki 9 i 9A oraz ul. Wyzwolenia.

8) Przy stoliku nabywamy prasę katolicką pogłębiającą naszą wiedzę religijną a przez to wiarę: Niedziele, Gość Niedzielny, Mały GN dla dzieci, Dzień Pański z ogłoszeniami i intencjami i dwumiesięcznik Misyjne Drogi…

9) W ubiegłym tygodniu odeszli z naszej parafii zaopatrzeni sakramentami św –śp + Tadeusz Górka z Sikorskiego, pogrzeb odbył się w czwartek o godz. 11,oo i śp +Krystyna Bednarczuk – Błaszczyk; pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 14,oo. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…