OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.08.2020 – XXII Niedziela zwykła.

1) Jutro kończy się miesiąc sierpień a wraz z nim czas wakacji i większości urlopów.  Chciałbym podziękować za wszelkie dobro, które przekazywaliśmy w tym czasie… Szczególnie za udział w pielgrzymkach i rekolekcjach i codzienną  Koronkę o trzeźwość i abstynencję. Zapraszam na nowy etap nauki i pracy wewnętrznej od spowiedzi św. i Komunii św. dzieci, młodzież i ich rodziców . Codziennie jest okazja 15 min. przed Mszą św a w pierwszy piątek od 17,3o.

2) W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota września; zapraszam do wspólnego trwania tu na modlitwie. W piątki w tym czasie pandemii nie możemy odwiedzać chorych po domach, ale kto jest bardzo ciężko chory to może zgłosić wizytę domową u mnie; a w szpitalach u ks. kapelana…

3) Komunikat w sprawie Spisu rolnego…

4) Mężczyźni mają zaproszenie Księdza Biskupa na 8 Pielgrzymkę  do Międzyrzecza, kolebki chrześcijaństwa i polskości, która odbędzie się 19 września pod hasłem „Nowe czasy…,nowe zadania” – św. Jan Paweł II – Gorzów Wlkp 1997. Bliższe info na tablicy ogłoszeń i w ulotce ze stolika.

5) We wtorek 1 września, przeżywamy  81 rocz wybuchu II wojny światowej; módlmy się za nas, abyśmy chcieli i umieli życiem naszym pięknie i godnie zapełniać te obszary wolności, którą wysłużyli nam krwią i ofiarą nasi wielcy Patrioci.

6) Najbliższy Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w niedzielę 14  września o godz. 18,oo w parafii Miłosierdzia Bożego i potrwa do 19 IX; nauki codziennie o godz. 18,45.

7) Bóg zapłać mieszkańcom ul. Łąkowej za posprzątanie i zabezpieczenie świątyni, szczególnie wczoraj tu pracującym młodym z rodzin: Matuszewskich -2os, Koryckich-2os i Trybus i składającym ofiary – 200 zł(!). Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców ul. Niepodległości i Dworcowej…

8) Przy stoliku nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Dzień Pański z ogłoszeniami.