Daily Archives: 12 lipca 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12.07.2020 – XV Niedziela zwykła

Trwa nowenna ku czci Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, czyli Matki Bożej z Szkaplerznej, przed odpustem parafialnym. Zapraszam wszystkich Wiernych i Gości na Sumę odpustową z procesją i poświęceniem oraz przyjęciem Szkaplerza świętego w niedzielę 19 lipca na godzinę 12:00. Przed Mszą odpustową od godziny 10:00 zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi wspólnota Modlitwy Różańcowej i wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Uroczystości poprowadzi ks. mgr Leszek Cioch, pochodzący z Żar a obecnie pełniący funkcję wikariusza w Nowogrodzie Bobrzańskim. Bardzo serdecznie proszę wszystkich parafian o czynne włączenie się w przygotowanie i przeżycie uroczystości odpustowej… szczególnie proszę rodziców ministrantów i dzieci sypiących kwiatki o przypomnienie i zachętę. Mszy św. o godzinie 11:00 nie będzie.