OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12.07.2020 – XV Niedziela zwykła

Trwa nowenna ku czci Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, czyli Matki Bożej z Szkaplerznej, przed odpustem parafialnym. Zapraszam wszystkich Wiernych i Gości na Sumę odpustową z procesją i poświęceniem oraz przyjęciem Szkaplerza świętego w niedzielę 19 lipca na godzinę 12:00. Przed Mszą odpustową od godziny 10:00 zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi wspólnota Modlitwy Różańcowej i wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Uroczystości poprowadzi ks. mgr Leszek Cioch, pochodzący z Żar a obecnie pełniący funkcję wikariusza w Nowogrodzie Bobrzańskim. Bardzo serdecznie proszę wszystkich parafian o czynne włączenie się w przygotowanie i przeżycie uroczystości odpustowej… szczególnie proszę rodziców ministrantów i dzieci sypiących kwiatki o przypomnienie i zachętę. Mszy św. o godzinie 11:00 nie będzie.

  1. W poniedziałek 13 lipca Dzień Fatimski – zapraszam na różaniec na godzinę 17:15 oraz Nowennę i procesję z lampionami po Mszy św.
  2. Zaproszenie ks. Dyrektora Instytutu Filozoficzno-Teologicznego im. Edyty Stein w Zielonej Górze… szczegóły w linku…
  3. W przyszłą niedzielę Rodzinny Rajd św. Krzysztofa w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarach.
  4. Bóg zapłać mieszkańcom II części ul. Osadniczej za posprzątanie ustrojenie i zabezpieczenie świątyni, szczególnie rodzinom wczoraj tu pracującym: Stachów, Strzała, Spychalscy, Winkler, Krzyśków i składającym ofiary – 350 zł. Zapraszam w sobotę o godzinie 09:00 mieszkańców ul. Osadniczej z I części i Wrzosowej.
  5. Kancelaria parafialna w lipcu czynna w soboty od godz. 10:00 do 11:00. W sobotę po mszy św. o godzinie 18:00 nauka dla rodziców i chrzestnych na plebanii.
  6. We wtorki Msze św. o godzinie 19:00. Dziękuję ks. Tomaszowi za zastępstwo na czas mojego urlopu.
  7. W imieniu Komitetu Parafialnego zwracam się z serdeczną prośbą o zgłaszanie się wszystkich naszych stolarzy celem naprawy podłogi pod ławkami.