OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14.07.2019 – XV Niedziela zwykła.

1) Wczoraj przeżywaliśmy kolejny dzień fatimski i jednocześnie zakończyliśmy Nowennę do MB Szkaplerznej przed uroczystością odpustową. Bóg zapłać wiernym, którzy trwali na modlitwie.

2) Dzisiaj uroczystość patronalna naszej parafii ku czci NMP z Góry Karmel, czyli MB Szkaplerznej. O godz. 1o,oo wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja prowadzona przez Wspólnotę Modlitwy Różańcowej i Odnowę w Duchu św. Suma odpustowa o godz. 12,oo, którą poprowadzi i kazanie wygłosi ks. Kanonik Janusz Janusz Mikołajewicz, proboszcz parafii św. Józefa w Żarach. Przy stoliku możliwość nabycia szkaplerza i uroczystego przyjęcia go podczas liturgii. W Szczepanowie dzisiaj Msza sw. O 1o,15 a Mszy o godzinie 18,oo nie będzie. Bóg zapłać pani organistce Krystynie Januszewicz i chórowi Con Anima i naszej scholii „Żar Miłości” za uświetnienie uroczystości. Bardzo dziękuję rodzinom naszej parafii za czynne włączenie się i przeżycie uroczystości odpustowej…

3) Bóg zapłać za sprzątanie i dekorowanie świątyni mieszkańcom ul. Powstańców Wlkp, Batalionów Chłopskich i I części Siodła i składającym ofiary do komitetu – 6o -2oo – 6ozł. Szczególnie dziękuję dekorującym świątynię i teren wokół świątyni i koło domu parafialnego… Bóg zapłać ofiarodawcom produktów spożywczych i innych darów. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców II części Siodła.

4) W tym tygodniu Kancelaria parafialna nieczynna. W sobotę o godz. 19,oo nauka przed chrztem św.

5) W ubiegłym tygodniu odeszła z parafii śp + Cecylia Czereda z Siodła; pogrzeb odbył się w piątek o 14,oo. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…