OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.07.2019 – XIV Niedziela zwykła.

1) Bardzo serdecznie dziękuję uczestnikom pielgrzymek do Madjugorie, Fatimy i pieszej na Jasną Górę  za modlitwy, świadectwo żywej wiary i przykład zatroskania o najważniejsze sprawy.

2) Trwa Nowenna ku czci NMP z Góry Karmel, czyli MB Szkaplerznej, przed odpustem parafialnym. Zapraszam wszystkich Wiernych i gości na Sumę odpustową z procesja w przyszłą niedzielę 14 lipca na godz. 12,oo. Wcześniej,  od godz. 1o,oo,  adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Modlitwy Różańcowej i Odnowę w Duchu Św. Uroczystość poprowadzi ks. kanonik Janusz Mikołajczak, proboszcz parafii Sw. Józefa w Żarach a uświetni chór Con Anima z Żar. Bardzo serdecznie proszę wszystkich parafian o czynne włączenie się w przygotowanie i przeżycie uroczystości odpustowej… W przyszłą niedzielę Mszy św. o godz. 18,oo nie będzie.

3) W sobotę 13 lipca Dzień Fatimski, zapraszam na różaniec na godz. 17,15 i po Mszy św. o 18,oo na procesję z lampionami.

4) Bóg zapłać mieszkańcom ul. Powstańców Wlkp bloki 16, 17 i 18 i domki za posprzątanie świątyni szczególnie tu pracującym Kozak Marii, Ostrowskiej, Zabłockiej, Skurzyńskiej i składającym ofiary – 125 zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców Batalionów chłopskich i Powstańców do numeru 9 oraz I część Siodła…

5) Wczoraj slubowali w naszej świątyni: Kamila Bidzińska i Tomasz Świder oraz Daria Osocka i Rafał Palinski. Szczęść Boże młodym na nowej drodze życia i dziękuję za przyozdobienie świątyni kwiatami.

6) W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: śp.+ Bogusław Błaszczyk z Westerplatte; pogrzeb odbył się w Żarach we wtorek o godz. 13,oo oraz śp + Kazimierz Jastrzębski z Szklarskiej zaopatrzony Sakramentami św.; pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11,oo.Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

7) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką…

8) Pamiętajmy i uczmy dzieci i młodzież, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny a nie swobodny !.