OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.02.2019 – VII Niedziela zwykła.

1) W nawiązaniu do listu Księdza Biskupa, pragnę poinformować, że główne uroczystości Nawiedzenia Kopii Obrazu św. Józefa Kaliskiego odbędą się w parafii św. Józefa w Żarach w dniach 18 – 19 marca 2019 r. Od wtorku 26 lutego, rozpoczynamy nowennę do św. Józefa; modlitewnik z nowenną,  można nabyć przy stoliku w cenie 1o zł.

2) W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź pierwszo piątkowa od 16,3o a po Mszy ku czci N Serca PJ nabożeństwo pierwszo piątkowe. W pierwsza sobotę zapraszam na różaniec na godz. 7,15 a po nim Msza sw.  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o 8,oo ze zmianą tajemnic różańcowych.

3) Od tej soboty nastąpi zmiana czasu sprawowania Mszy sw. wieczornych na godz. 18,oo !

4) Pragnę poinformować młodzież przed bierzmowaniem, ich rodziców i świadków, że w tym roku Bierzmowanie odbędzie się 4 czerwca we wtorek,  o godz. 17,oo w parafii Miłosierdzia Bożego w Żarach.

5) Bóg zapłać mieszkańcom ul. Zachodniej za posprzątanie światyni, szczególnie pracującym rodzinom: Pajor-2os, Maniecka, Kuźniar, Sławska, Wojtyła i składającym ofiary – 13ozł. Zapraszam w sobotę na godz. 9,oo mieszkańców pierwszej części Lelewela od 1 do 1o łącznie z blokami 9 i 9a (bloki 11 i 13 będą 9 III).

6) W ubiegłym tygodniu odeszli z parafii: śp + Mieczysław Kaletyński z Pułaskiego; pogrzeb odbył się  w środę 2o II o godz. 12,oo oraz śp +Piotr Wojtak z Powstańców Wlkp; pogrzeb odbył się w sobotę o godz. 12,oo. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

7) W czwartek odbyło się spotkanie przedstawicieli Komitetu Parafialnego, w związku z tym proszę przewodniczącego pana Eugeniusza Zagórskiego o sprawozdanie za ubiegły rok…