INTENCJE MSZALNE – 18.03 – 25.03.2018

Niedziela 9,oo –   ++ Tatę Józefa Jakubiec, babcię Józefę Rozwód i dziadka Seweryna Rozwód.

9,oo – śp ++Rodziców Helenę, Leona Sulińskich; teściów Marię i Kazimierza Mańkowskic .                              żonę Danutę Sulińską w 3 rocz śm i Sebastiana Mężyńskiego w 4 rocz śm.

11,oo –  śp ++Emilię, Mieczysława Mazurkiewicz; Gerarda, Marcina, Stefanię, Wiktorię i      .                               Dionizego.                                                                                                                          11,oo – ++ Rodziców z obu stron i braci.                                                                                                           18,oo – O łaskę zdrowia dla Alicji Dzienisz.                                                                                                18,oo –  W 80 rocz urodzin Krystyny  Bednarczuk-Błaszczyk i o zdrowie dz-bł.

Szczepanów 13,oo – śp + Józefa Łuczyńskiego.

Poniedziałek 9,15 – W pewnej intencji…

17,45 – śp + Męża Bolesława i Teresę oraz zmarłych rodziców.

Szczepanów 16,45 – Za Parafian.

Wtorek  9,oo – in wolna.

18,oo – O zdrowie, Błogosławieństwo, potrzebne łaski i pomyślne zdanie egzaminów            .                            końcowych dla Janka.

Szczepanów 16,45 – Za Parafian.

Środa  9,oo –  in wolna.

18,oo – ++Lidię, Władysław Turoń i rodziców: Czesława, Józefa i dziadków Paulinę i Ignacego

Piątek 18,oo – in. Wolna.

Sobota 18,oo – śp ++Rodziców: Helenę i Tadeusza Jaworskich i ++_ z tej rodziny

18,oo – śp Rodziców: Marię i Michała Bartosz i Jerzego Śmiałowskiego.

Niedziela 9,oo – śp ++Janinę, Marka, Wawrzyńca i ++ z rodziny Antoszewskich.

9,oo – O życie wieczne dla Rodziców: Jana Czekańskiego, Stefanii Głowackiej; Marianny i   .                              Stefana Oleksińskich i dziadków z obu stron.

11,oo – W 5o rocz urodzin mamy Ewy dz-bł i za dzieci i wnuki.

11,oo – Dziękczynno błagalna z prośbą o łaskę zdrowia Karola i Franciszki Korman.

18,oo – śp + Leszka Kasprów.

Szczepanów  –  śp + Elżbietę Czybańczuk w 1 rocz śmierci.