INTENCJE MSZALNE – 14-21.04.2024

Sobota 18,oo – ++ Lucynę, Stanisława, Zbigniewa Matejko; Teresę, Mariana Karcz; Mirosławę,     .                              Wojciecha Młynarczyk; Anielę, szczepana, Kazimierza Grządko.

18,oo – śp ++ Rodziców: Mariannę, Stefana, Stefanię, Jana; dziadków z obu stron i brata  .                                    Wincentego.

Niedziela 9,oo – śp + Zofię Benesz w 1 rocz śmierci.

9,oo – śp ++ Paulinę, Wincentego, Annę, Augusta, Izabelę z rodzin Tarasek i Krzyśków

12,oo – śp + Antoniego Szuń i rodziców z obu stron.

12,oo – śp ++ Rodziców: Katarzynę, Wiktora; braci Józefa i Jana z rodziny Trybus.

Szczepanów 10,3o – śp ++ Sucheckich, Grelów, Głuszczaków i ++ z tych rodzin.

Wtorek 18,oo – W intencji Panu Bogu znanej.

Środa  11,oo – Pogrzebowa śp + Czesława Mańkowskiego.

Środę  18,oo – śp ++ Ryszarda, Leona, Marię, Mateusza, Paulinę i Ignacego.

Czwartek 18,oo – śp ++ z rodziny Węgier.

Piątek 18,oo –  Za Parafian.

Sobota 8,oo  – wolna

18,oo – W 70 rocz urodzi Jozefa dziękczynno błagalna.

Niedziela 9,oo – śp ++ Zenona, Jakuba, Janinę, Zygmunta Nowaczyk; Mariannę, Mariana                 .                                  Świdkiewicz.

9,oo – ++ Julię, Karola, Karolinę, Stanisława, Jana Ćwik i Ryszarda Sucheckiego.

12,oo – W 10 rocz urodzin Mikołaja dziękczynno błagalna.

Szczepanów 10,3o – Za całą naszą parafię…