Daily Archives: 7 kwietnia 2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 01.04.2024 – Poniedziałek Wielkanocny.

1) Życzenia: Nasz Zbawiciel, który przez dni swojej męki doprowadza nas do wielkanocnej radości, niech sprawi, abyśmy karmiąc się Jego Słowem, radośnie obchodzili święta Jego zmartwychwstania, a na końcu naszego życia doszli do radości wiecznej. Życzę żywej wiary, ufnej nadziei i bezgranicznej miłości płynącej od Zmartwychwstałego.

INTENCJE MSZALNE – 07-14.04.2024

Sobota 18,oo – śp ++ Kazimierza Panaś i Helenę i Tadeusza Jaworskich.

18,oo – śp ++ Juliusza Kaczmarczyk; Cecylię, Stanisław Szczap oraz z rodziny Dylowskich   .                                     Pelagię i Michała.

Niedziela 9,oo – Z racji urodzin Janiny Maj z podziękowaniem za łaski i o zcrowie dla dzieci,          .                             wnuków, prawnuków z prośbą o zdrowie, pomoc Bożą i opiekę MB Szkaplerzn .                              dla całej rodziny.

12,oo – śp ++ z rodziny Stopera Antoninę, Marcina, Henryka, Michała i ++ z rodzin        .                                 Stopera i Bohacz.

12,oo – śp ++ z rodzin Czarnych, Masztalar i Hedlof.