INTENCJE MSZALNE – 06.05-13.05.2018

Niedziela  9,oo – śp ++Tadeusza, Annę, Michała Jung; Mariannę, siostrę Józefę i Franciszka Szymań

9,oo – śp +Męża Sebastiana i jego rodziców Józefa i Teresy.

11,oo – ++Michała, Anastazję, Bronisława, Stanisława, Tadeusza, Józefa, Władysława z       .                             rodziny Kłobuszyńskich  i za rodziców, braci i siostrę.

11,oo – śp ++ z rodzin Sawickich i Dworeckich.

18,oo – W 1o rocz urodzin Zuzanny Rosół i 34 Aleksandry Kitki dziękczynno błagalna.

Szczepanów 13,oo – Za Parafian.

Poniedziałek 18,oo – śp +Jadwigę Kukla w miesiąc po śmierci.

Wtorek 18,oo – Dziękczynno błagalna o zdrowie Ludwika i Teresy Piórkowskich.

Środa  18,oo –  śp ++ Rozalia Krzyśków w 3 rocz śm i  wszystkich ++ z rodzin Krzyśków i Stachów.

Czwartek 18,oo – śp ++Zofię, Józefa Budas; Bogusława, Bolesława Stęplowskich, Janinę Pęk i              .                                  Henryka Białkowskiego.

Piątek 18,oo – śp Tatę + Michała Bąka w 6 rocz śmierci.

Sobota 15,oo –  Ślubna Agnieszki Kobel i Łukasza Sławuskiego

16,oo –  Ślubna: Joannę Czeremurzyńską i  Michała Jakubowskiego.

18,oo – śp + Mikołaja Gbur w 11 rocz śmierci.

18,oo – śp ++Stanisławę i Władysława Marciniak i  wszystkich  ++ z tej rodziny  .

Niedziela 9,oo – ++ Bronisławę i Andrzeja Terleckich; Annę i Andrzeja Juszczyszyn.                     Pęk.

9,oo – ++Zofię, Bolesława Stęplowskich i z rodzin Stęplowskich, Białkowskich, Stachów i

11,oo –  ++ Adam Kwaśniak; Mateuszek, Piotr i Ewa Syguda.

11,oo – W 2 rocz śm +Ryszarda Raczkowskiego i rodziców Stanisławę i Witolda; braci Jana    .                            i Zdzisławaq i rodziców Janinę i Wojciecha i brata Romana Rabę.

18,oo – śp ++Zofię i Bronisława Jabłońskich.

18,oo – śp ++ z rodziny Brygider Franciszek, Krystyna i Patryk.

Szczepanów –  śp +Karolinę Klepacz w miesiąc po śmierci.