INTENCJE MSZALNE – 08.04 – 15.04.2018

Niedziela  9,oo – Dziękczynno błagalna z prośbą o zdrowie, Błogosławieństwo i opiekę MB. Szkaple   .                              dla całej rodziny Maj dzieci, wnuków i prawnuków.

9,oo – O zdrowie, Błogosławieństwo i opiekę MB Szkaplerznej dla Haliny i Juliana w 43       .                              rocznicę ślubu i za dzieci i wnuki.

11,oo – w 5 rocz śmierci Władysławy Wojciechowskiej, Władysława i Bogusia w 13 rocz.

11,oo – ++ z rodzin Polak i Sysak.

18,oo – ++ Stanisław Chrząszcz; Marię, Wacława i Wacława Rosół. Zofię, Bolesława,             .                                 Stęplowskich i Janinę Pęk i Ewę Kmieć.

18,oo – śp + Henryka Szmanię – in żony Ireny.

Szczepanów –  śp + Józefa Siudut w 7 rocz śmierci.

Poniedziałek 18,oo – O powołania kapłańskie i zakonne i za powołanych z naszej parafii – Przyjacie

Wtorek 18,oo –  śp ++Anastazję i Jerzego i chrześnicę Gabrielę.

Środa  18,oo –  Za Jubilatów i Solenizantów z Apostolatu Modlitwy Różańcowej i Margaretek.

Piątek 18,oo – śp + Krystynę Walaszczyk w miesiąc po śmierci.

Sobota 17,oo – O zdrowie, Błogosławieństwo i opiekę MB Szkaplerznej dla Rozalii Łopacińskiej w      .                            8o rocz urodzin…

18,oo – śp ++Anielę i Edmunda Bartkiewicz i ++ z tej rodziny.

Niedziela 9,oo – W 3 rocz śmierci męża Antoniego Szuń, rodziców z obu stron i ++ z tych rodzin.

9,oo – śp ++ Więckowiczów: syna Jerzego Kulasa, Stanisława i Stanisław.

11,oo – W 18 rocz urodzin Jarka dziękczynno błagalna i o zdrowie dla całej rodziny.

11,oo – O zdrowie i Błogosławieństwo dla rodzi Sysak i Pietrzak.

18,oo – śp +Ewę Kmieć

Szczepanów – śp ++Stanisławę, Wojciecha, Wandę z rodziny Ambroszko.