INTENCJE MSZALNE – 16-23.05.2021

Sobota 18,oo –  O zdrowie, Błogosławieństwo i opiekę MB Szkaplerznej dla synów, synowych            .                         wnuków i babci Heleny dz –bł.

18,oo – W 75 rocz urodzin Marii dziękczynno błagalna.

Niedziela 9,oo – śp ++Rodziców z obu stron Apolonię, Tadeusza Stefańskich; Jadwigę, Marię          .                                Blimel; Elżbietę i Bernarda.

9,oo – śp ++Rodziców Zofię, Stanisława Rosół; teściów Okołotowicz Józefa i Janinę         .                                   i Zuzannę Maksymiuk.

11,oo – śp + Tatę Stanisława Kozak – int. Dzieci i wnuków.

18,oo – ++ Zofię i Bronisława Jabłońskich.

Szczepanów  –  Za parafian.

Wtorek 18,oo – wolna

Środa    18,oo – śp + Ela Papciak w 7 rocz śmierci.

Czwartek 18,oo – śp + Ryszard Wieczysty w miesiąc po śmierci.

Piatek  18,oo – ++ Józef i Elżbieta Topolscy; Józef i  Waleria Leńczyńscy; Włodzimierz i Halina            .                                Zaborowscy.

Sobota 8,oo – wolna

18,oo – śp + Edwarda Bartkiewicza w 3 rocz śmierci i rodziców Anielę i Edmunda Bartki

18,oo – śp + Jerzego Pawlik w 2 rocz śmierci.

Niedziela 9,oo – śp ++Kazimierz Świdkiewicz, rodziców Marię i Michała i Apolonię i Michała                .                                    Bartosz.

9,oo – śp ++Józef Chyl i jego rodziców i ++ z tej rodziny oraz Piotra i Juliannę Pajor…

11,oo – śp + Brygidę Dobosz w 2 rocz śmierci.

11,oo – ++ Rodziców Juliannę i Piotra Pajor; braci Tadeusza, Mariana, Eugeniusza i               .                                 Zofię Dziuda.

18,oo – śp ++Tatę Bronisława Chmielowskiego i braci Edwarda i Zbigniewa.

Szczepanów – Za parafian.