INTENCJE MSZALNE – 20.05-27.05.2018

Niedziela  9,oo –  śp ++Marię, Władysława Duda i brata Tadeusza.

9,oo – śp + Mamę Jadwigę Orepuk w 8 rocz śmierci.

11,oo – Dziękczynno błagalna dla dzieci Anny i Mateusza Wojdyło; Magdaleny i Radosław  .                              Zieziula i wnuki Michała i Franciszka o dary Ducha Św. i opiekę MB Królowej Rodz

11,oo – W 10 rocz urodzin Zuzanny dziękczynno błagalna.

18,oo – śp + Elżbietę Papciak  w 4 rocz śmierci

18,oo – śp ++Mariannę, Ludwika i wszystkich zmarłych z rodziny Zając.

Szczepanów –  Za parafian.

Poniedziałek 18,oo –  wolna.

Wtorek 16,oo – Majowe i Msza św. za majowych i czerwcowych Splenizantów i Jubilatów i za            .                            dzieci objęte modlitwą różańcową.

Środa 18,oo –  śp ++Józef, Janina Kubińscy, Bolesław Drepszok i Zygmunt Markowski.

Czwartek 18,oo – śp ++Rodziców: Zofię i Stanisława Rosół; Antoninę, Józefa Okołtołowicz,                  .                                 Kazimierę Kełpińską i jej córkę.

Piątek 18,oo –  śp ++Jerzego Sołtysiak w 19 rocz śm i syna Leszka.

Sobota 18,oo – O zdrowie, Błogosławieństwo  i opiekę MB Szkaplerznej dla córki – in. Mamy.

18,oo – Za mamę Janinę Jakubiec dziękczynno błagalna.

Niedziela  9,oo – ++Kazimierza, Marię Michała Świdkiewicz; Apokonię, Michała, Wacława, Bartosz

9,oo  – ++Zofię, Michała, Józefa, Kazimierza, Władysława i Bronisława.

11,oo – ++ z rodzin Słabych, Gąszczak; Jana Szymańskiegio i Józefa i Nadzieję                          .                              Szandrowskich i Jaroszów.

11,oo – ++Rodziców i dziadków z rodzin Stefańskich i Blimel z obu stron.

18,oo – Z prośbą o opiekę MB Szkaplerznej dla rodzin Spychalskich, Czabaj, Strzała.

Szczepanów –  ++Karolina, Jan, Stefan Wojtas; Irena, Jan Kiełbasa; Jakub, Teodozja, Stanisław,           .                          Stefania Smolińscy; Stanisława Solarz; Stanisław, Maria, Jan Krajnik.