INTENCJE MSZALNE – 08.07-15/07.2018

Niedziela  9,oo – ++ Rodziców Janinę i Aleksandra  Szeweła.

11,oo – O zdrowie i Błogosławieństwo dla mamy Marii Bartkiewicz z racji urodzin i               .                                chrześnicy Kornelii dziękczynno błagalna.

11,oo – W 14 rocz urodzin Wojciecha dziękczynno błagalna.

18,oo – O zdrowie dla dzieci, wnuków i całej rodziny dziękczynno błagalna.

18,oo –  O zdrowie i Błogosławieństwo dla Mariana i Krzysztofa i ich rodzin – dz-bł.

Szczepanów  – śp ++Martę Dąbrowską w 11 rocz śm; dziadków Zofię i Jana Dąbrowskich; Andrzeja i  .                          Janinę Smolińskich i Bolesława Smolińskiego.

Wtorek 18,oo – śpo +Wanda Jung zd Bagińska w miesiąc po śmierci.

Środa  18,oo – śp +Tadeusz Marciniszyn – int. Rodzin Zawada Pieniakowskich.

Czwartek 17,oo – Msza św. o powołania i za powołanych z naszej parafii i nabożeństwo powołanio

18,oo – śp ++Adelę, Piotra Terleckich oraz Józefa i Wacława Ozdoba.

Piątek 18,oo – Za wnuki Adama i Wojtka i ich rodziców dziękczynno błagalna.

Sobota 15,oo – Msza św. z racji poświęcenia sztandaru dla OSP Żary – Kunice.

18,oo – W 7o rocz urodzin Lucjana Sieniewicz dziękczynno błagalna.

Niedziela 9,oo – W 14 rocz śm +Karola Walewinder i ++ z rodziny Walewinder; Marię Miętka i            .                            wszystkich zmarłych z  rodziny Miętka.

9,oo – śp +Krystynę Beezina w 1o rocz śm. i za zmarłych z rodzin z obu stron.

12,3o – Odpustowa: Za Parafian i za ks. Kan. Stanisława Jastkowskiego w 55 rocz święceń.

12,3o – O zdrowie i Błogosławieństwo i opiekę MB szkaplerznej dla Agnieszki, Kamili           .                              Mikurenda i ich rodziców.

12,3o – O zdrowie i Błogosławieństwo dla dzieci i wnuków –  dziękczynno błagalna.

Szczepanów 1o,3o – ++Stefanię, Julię, Józefa, Ryszarda, Władysława Greczyłło.