Daily Archives: 21 lipca 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.07.2018 – XVI  Niedziela  zwykła.

1) Jeszcze raz pragnę bardzo serdecznie podziękować Wszystkim zaangażowanym w przeżycie odpustu parafialnego – ofiarodawcom, pracującym paniom na plebanii i goszczących chórzystów;  uczestniczącym w liturgii i procesji…

2) Kalendarz liturgiczny przypomina: poniedziałek – św. Brygidy patronki Europy;  wtorek – św. Kingi środa – św. Jakuba Apostoła; czwartek – św. Joachima i Anny, rodziców NMP;  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia,  a także odpoczywającym w naszej parafii,  życzę przemożnej opieki świętych patronów.

INTENCJE MSZALNE – 22.07-29.07.2018

Niedziela  9,oo –  O zdrowie i Błogosławieństwo dla syna Krzysztofa Brzozowskiego dziękczynno

9,oo –  W 33 rocz ślubu Ewy i Jerzego Laskowskich, w 7 rocz ślubu Kamili i Marka   Manzelewskich i 2 rocz ślubu Natalii i Przemysława Laskowskich  i za dzieci.

11,oo  -śp++z rodziny Leńczuk: Franciszek, Ewa i Teresa; Danutę Sadowską i Piotra Syg

11,oo – śp ++ z rodzin Terleckich i Makowicz.