OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.07.2018 – XVI  Niedziela  zwykła.

1) Jeszcze raz pragnę bardzo serdecznie podziękować Wszystkim zaangażowanym w przeżycie odpustu parafialnego – ofiarodawcom, pracującym paniom na plebanii i goszczących chórzystów;  uczestniczącym w liturgii i procesji…

2) Kalendarz liturgiczny przypomina: poniedziałek – św. Brygidy patronki Europy;  wtorek – św. Kingi środa – św. Jakuba Apostoła; czwartek – św. Joachima i Anny, rodziców NMP;  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia,  a także odpoczywającym w naszej parafii,  życzę przemożnej opieki świętych patronów.

3) Zapowiedzi: Nowak Marcin z Powstańców Wlkp i Pękala Katarzyna z Żar, st. Wolnego – III; Chmielowski Mateusz z Marszowa i Dziadek Sylwia z Grunwaldzkiej, oboje stanu wolnego – I.

4) Proszę rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z coniedzielnej Mszy św. Bardzo serdecznie dziękuję ministrantowi Karolowi za pozdrowienia z oazy ministranckiej z Paradyża i jego rodzicom za piękne wychowanie !

5) Bardzo serdecznie dziękuję panu Andrzejowi Kostro za posprzątanie świątyni i złożoną ofiarę do Komitetu – 2o zł; proszę aby pozostali mieszkańcy Lelewela od 15 do 41 i  od 16 do 24 złożyli przy stoliku ofiary ! Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo ostatnią część Lelewela od 43 do krzyża.

6) Przy stoliku nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny i dla dzieci wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego.

7) W ubiegłym tygodniu zakończył ziemskie życie śp + Gerard Dostatni z Grunwaldzkiej; pogrzeb odbył się w sobotę o godz. 13,oo Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

8) W przyszłą niedzielę List Episkopatu Polski wprowadzający nas w  miesiąc trzeźwości.

9) Od wtorku jadę na urlop. W tym czasie będzie mnie zastępował Ks. Tomasz Matyjaszczyk, dyrektor Domu Rekolekcyjnego – kom: 601 894 109. Kancelaria Parafialna do 12 sierpnia nieczynna.