OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.06.2022 – Niedziela Zesłania Ducha Świętego.

1) Dzisiejsza uroczystość kończy okres wielkanocny. Wczoraj, w Wigilię Zesłania Ducha Św. odbyło się czuwanie modlitewne; dziękuję uczestnikom za modlitwę i świadectwo żywej wiary oraz trwającym na Nowennie. W poniedziałek – drugi dzień Zielonych Świąt, N.M. Matki Kościoła; msza św. o godz. 9,oo.

2 ) W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana a w przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej a po mszach zbiórka do puszek na Kul i Instytut FT w Zielonej Górze.

3) W przyszłą niedzielę po mszy św. o 11,oo spotkanie rodziców i dzieci rocznicowych kl. IV celem przygotowania rocznicy Komunii św, którą będą przeżywały podczas uroczystości Bożego Ciała w czwartek 16 czerwca.

4) Zapowiedzi: Szymeczko Kamil z Lelewela i Rolczak Kinga z Jasina oboje st wolnego – III; Grabowski Adrian z Zacisza i Fuławka Klaudia z Chojnowa, oboje st wolnego – III; Leszczyński Bartłomiej z Lelewela i Leszczyńska Paulina z Nowej Soli oboje cywilnie związani – III.

5) Dziękuję rodzinom, ktore wczoraj sprzątały i dekorowały światynię z Pułaskiego 60 – 42 : Jaskuła-2os, Kołopieńczyk i Chudek i złożyły ofiary – 8o zł; proszę pozostałe rodziny o złożenie ofiar! W przyszłym tygodniu świątynię sprzątają i dekorują nowożeńcy…

Bóg zapłać Panom z Siodła za przyozdobienie świątyni brzózkami i rodzinie Rosół za ofiarowane kwiaty i Siostrom za ich nasadzenie.

6) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką utrzymując jednocześnie te wydawnictwa i czytając głębiej przeżywamy wiarę św…

7) Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na organy… Prace w ostatnim czasie przyspieszyły a więc i czas na wypłatę też… Proszę o wzajemną zachętę i przypominanie o naszym wspólnym dziele !.

8) W ubiegłym tygodniu zmarła śp. +Janina Wołoszyn ze Strażackiej; pogrzeb odbył się w sobotę o godz. 10,oo. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…