OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 29.05.2022 – Niedziela Wniebowstąpienia.

1) Wczoraj odbyło się spotkanie majowe młodzieży do bierzmowania; starszej grupy z rodzicami. Czerwcowe odbędzie się  15 czerwca w środę przed Bożym Ciałem.

2) Dzisiaj VII Niedziela wielkanocna – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

3) Trwa Nowenna do Ducha Św. przed uroczystością Zesłania Ducha Św., którą będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę. Bardzo proszę pana sołtysa z Siodła z mieszkańcami o przyozdobienie świątyni brzózkami.

4) We wtorek świeto Nawiedzenia NMP i zakończenie nabożeństw majowych. W środę rozpoczynamy miesiąc czerwiec w którym modlimy się litanią do Serca P.Jezusa o pokój na Ukrainie.

5) W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca; w Domu Rekolekcyjnym od 20,oo rozpoczyna się całonocna adoracja N Sakramentu. W piątek od 8,oo odwiedzam chorych po domach a od 17,3o spowiedź pierwszo piątkowa a po Mszy św. nabożeństwo pierwszo piątkowe.

6) W czwartek 25 rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Gorzowie Wlkp.

7) Zapowiedzi: Filipowski Marcin z Lelewela i Motuk Agnieszka z Rościc, oboje st wolnego – III Soroko Bartosz z Żagania i Jaskuła Kaja z Pułaskiego, oboje st wolnego – III; Szymeczko Kamil z Lelewela i Rolczak Kinga z Jasina oboje st wolnego – II; Grabowski Adrian z Zacisza i Fuławka Klaudia z Chojnowa oboje st wolnego – II; Leszczyński Bartłomiej z Lelewela i Leszczyńska Paulina z Nowej Soli oboje cywilnie związani – II.                                                                                   Dzisiaj rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński w parafii św. Józefa w Żarach; potrwa do 3 VI a nauki codziennie o godz. 19,oo.

8) Zaproszenie na pielgrzymki – do Medjugorie w terminie 24 czerwca do 4 lipca; zapisy i info u p. Halinki Stroynowskiej – 502 485 527. Druga pielgrzymka do Lichenia w terminie 13 do 16 lipiec – bliższe info kom: 691 657 799.

9) Dziękuję rodzinom, które wczoraj sprzątały i dekorowały światynię Pajor, Sławska Danuta i Maniecka z ul. Zachodniej i składającym ofiary – 9o zł. A gdzie mieszkańcy ulic Zacisza, Gen Roweckiego, Wyzwolenia i Żołnierskiej ?! … W sobotę zapraszam rodziny z Pułaskiego od 53 do 42.

10) Bóg zapłać za ofiary na naprawę naszych zabytkowych organów poszczególnym rodzinom i przedstawicielom firm i proszę pozostałe o wpłaty na nasze konto parafialne z dopiskiem „organy” – 94 2030 0045 1110 0000 0226 2490.

11) Dzisiaj transmisja w TVP3 Gorzów z Sanktuarium Królowej Pokoju z Otynia o godz. 13,oo; bliższe info na tablicy ogłoszeń.