Daily Archives: 19 czerwca 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.06.2022 – XII Niedziela zwykła.

1) Dzisiaj niedziela w oktawie Bożego Ciała; po Mszy św. o godz. 9,oo procesja eucharystyczna wokół świątyni. W czwartek o godz. 17,oo zakończenie oktawy procesją i poświęceniem kwiatów i ziół. Bóg zapłać Wszystkim czynnie włączającym się w te uroczystości.

2) W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; odpust w Żarach o godz. 18,oo. W tym dniu nie obowiązuje post. W Szczepanowie odpust ku czci N Serca PJ w przyszłą niedzielę o godz. 13,oo. Nasz odpust parafialny odbędzie się w niedzielę 17 lipca.

INTENCJE MSZALNE – 19-26.06.2022

Sobota 18,oo –W 17 rocz. ślubu Agnieszki i Dominika o zdrowie, Błogosławieństwo i opiekę MB         .                           Szkaplerznej dla dzieci.                                                                                          Niedziela 9,oo – ++ Rodziców Stefanię i Longina; braci Jana, Józefa Łagosz, siostrę Marię                              .                           Więckowską, Leszka Szymańskiego, Leszka Sieradzkiego; Juliana i Teresę                   .                            Piaseckich i ++ z tych rodzin.