OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.07.2019 – XVI Niedziela zwykła

1) W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy odpust parafialny podczas którego kilkanaście osób przyjęło poświęcony szkaplerz karmelitański. Jeszcze raz pragnę bardzo serdecznie podziękować Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeżycie odpustu…             Chór „Con Anima” wraz z prowadzącą organistką Krystyną Januszewicz dziękuje za zaproszenie i gościnność księdzu proboszczowi wraz z parafianami.

2) Kalendarz liturgiczny przypomina: – poniedziałek – święto św. Marii Magdaleny; – wtorek – św. Brygidy zak, patronki Europy; -środa – św. Kingi, dz; – czwartek – św. Jakuba Apostoła oraz św. Krzysztofa – patrona podróżnych i kierowców; -piątek – św. Joachima i Anny, rodziców NMP; Wszystkim solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, a także odpoczywającym w naszej parafii, życzę przemożnej opieki świętych patronów.

3) Zapowiedzi: Stemplowski Mateusz z Żar i Kubiak Żaneta z Sikorskiego, st. Wolnego – I.

4) W najbliższy piątek kończę urlop i pragnę bardzo serdecznie podziękować Ks. Tomaszowi, dyrektorowi DDR za zastępstwo. Od piątku Kancelaria parafialna czynna normalnie…

5) Bóg zapłać mieszkańcom II części Siodła za demontaż dekoracji i  posprzątanie świątyni, szczególnie wczoraj tu pracującym rodzinom: Stadler-2os, Wielgosz, Łuszcz, Nowaczyk, Krzyśków i Dobosz, oraz składającym ofiary – 11o zł. Zapraszam w sobotę o 9,oo do posprzątania mieszkańców trzeciej i ostatniej części Siodła.

6) W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana, zaopatrzona sakramentami świętymi śp + Anna Jastrzębska ze Szklarskiej. Pogrzeb odbył się w piątek o 13,oo. Wieczny odpoczynek…

7) Dzisiaj w parafii N Serca Pana Jezusa w Żarach – Rajd św. Krzysztofa czyli Podchody na czterech kołach; plan w gablocie.