OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13.06.2021 – XI Niedziela zwykła.

1) Dzisiaj 13 dzień czerwca – Dzień Fatimski; zapraszam na 17,3o na różaniec, Mszę św z procesją fatimską wokół świątyni.

2) Po Mszach św. zbiórka do puszek na KUL i Insytut  Filozoficzno teologiczny w Zielonej Górz

3) Od jutra rozpoczynają się w Rokitnie uroczystości odpustowe na które zaprasza nasz Biskup; plan w gablocie.

4) W ubiegły piątek w Uroczystość Serca Pana Jezusa, dokonaliśmy Aktu Poświęcenia naszej Parafii Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Bóg zapłać trwającym tu wiernym na modlitwie.

5) Zapowiedzi: Szałagan Krzysztof ze Szczepanowa i Wrona Paulina z Góry, st. Wolnego – III; Wielgosz Waldemar z Siodła i Adriana Strzelecka – Wielgosz ze Szprotawy, st. Wolnego – II.

6) Zaproszenie na Pielgrzymkę do Medjugorie w terminie 23 czerwiec do 3 lipiec. Bliższe info i zapisy u p. Halinki Stroynowskiej – kom: 502 485 527.

7) Kalendarz liturgiczny przypomina: poniedziałek – bł. Michała Kozala Bpa i M; czwartek – św. Brata Alberta Chmielowskiego zak, piątek – Najśw. Maryi Panny z Rokitna, głównej patronki naszej diecezji. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę przemożnej opieki świętych patronów.

8) Biskupi informują, że od przyszłej niedzieli , 2o czerwca,  ustaje dyspensa i jest obowiązek uczestnictwa w świątyniach na Mszach niedzielnych i świątecznych!

9) Bóg zapłać mieszkańcom I części Lelewela od 1 do 10 za posprzątanie i udekorowanie świątyni, szczególnie tu wczoraj pracującym rodzinom:  Bąk, Świdkiewicz, Wądołowska, Zabłocka i składającym ofiary. Bardzo dziękuję również rodzicom dzieci rocznicowych za prace  przy kościele… Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo II część Lelewela tj. bloki 11 i 13 oraz od 15 do 41 i od 14 do 24.

10) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny i Dzień Pański z ogłoszeniami.

11) Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy o 18,oo i do włączenia się w modlitwę różańcową rodzin; bliższe info  w ulotce przy stoliku a zapisy u Pani Geni Piwko – kom:  669 683 850.

12) W piątek odbył się pogrzeb o 11,oo  śp + Danuty Wronowskiej z Niepodległości zmarłej w Holandii;  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…