OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 06.06.2021 – X Niedziela zwykła.

1) Komunikat Biskupa w sprawie uroczystości odpustowych w Rokitnie 14 – 20 czerwca.

2) Wczoraj 17 dzieci przeżyło w naszej parafii I Komunię św. i dzisiaj rozpoczęło Biały Tydzień. Bardzo dziękuję rodzicom tych dzieci za udekorowanie naszej świątyni i dar ołtarza, który złożyli dla scholii na modernizację sprzętu w wysokości 17oo zł.

3) Trwa Oktawa Bożego Ciała, procesja  wokół świątyni dzisiaj po Mszy św. o godz. 11,oo i w czwartek na zakończenie z poświęceniem ziół i kwiatów. W czwartek na Mszy o godz. 18,oo rocznica ubiegłorocznych dzieci komunijnych. Próba liturgiczna tych dzieci i ich rodziców w środę o godz. 16,oo. Po próbie rodzice tych dzieci posprzątają świątynię i przytną żywopłot…

4) Zapowiedzi: Szałagan Krzysztof ze Szczepanowa i Wrona Paulina z Góry, st wolnego – II; Wielgosz Waldemar z Siodła i Adriana Strzelecka-Wielgosz ze Szprotawy, st wolnego – I. Kancelaria Parafialna czynna już normalnie tj. w piątek od 19,oo do 19,3o i sobotę od 12,oo do 13,oo.

5) Kalendarz liturgiczny przypomina: wtorek – św. Jadwigi Królowej; piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; sobota – Niepokalanego Serca NMP a w przyszłą niedzielę po mszach św. zbiórka do puszek na KUL i Instytut.

6) Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie i udekorowanie świątyni; w sobotę o godz. 9,oo zapraszam mieszkańców Lelewela od 1 do 10 łącznie z blokami 9 i 9a.

7) W ubiegłym tygodniu zakończyła swą ziemską pielgrzymkę śp + Bożena Simon z Niepodległości, zaopatrzona sakramentami św.; pogrzeb odbędzie się we wtorek w Łodzi a u nas msza św. za zmarłą Bożenę będzie 26 czerwca o godz. 18,oo. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…