OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.05.2021 – Niedziela Trójcy Przenajświętszej.

1) Dzisiaj w kościele Miłosierdzia Bożego w Żarach o godz. 13,oo rozpoczyna się Marsz dla Życia i Rodziny. Dziękuję tym rodzinom, które ofiarowały ciasto na piknik…

2) W poniedziałek świeto Nawiedzenia NMP i zakończenie nabożeństw majowych, a od wtorku po Mszy św. o 18,oo zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci N Serca PJ.

3) W tym tygodniu pierwszy czwartek, piatek i sobota miesiąca…

4) W czwartek 3 czerwca, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. I w tym roku nie będzie procesji ulicami, tylko wokół świątyni po Mszy św. o 11,oo, ale dekorujemy domy i okna flagami i symbolami religijnymi. Msze św. jak w niedziele o 9,oo, 11,oo, 18,oo i w Szczepanowie o 13,oo. Od piątku Oktawa Bożego Ciała.

5) W piątek Oktawy BC 17 dzieci przeżyje pierwszą spowiedź. Zapraszam te dzieci z rodzinami na godz. 15,3o. W sobotę Oktawy na Mszy św. o godz. 1o,3o Pierwsza Komunia tych dzieci. Próby liturgiczne we wtorek o 16,oo i generalna w piatek po spowiedzi św.

6) Zapowiedzi: Krzysztof  Szałagan ze Szczepanowa i Paulina Wrona z Góry, st wolnego – I;

Kancelaria Parafialna czynna w tym tygodniu wyjątkowo w środę od 19,oo do 19,3o i w piatek od 19,oo do 19,3o.

7) Bóg zapłać 2 rodzinom z III części Pułaskiego Stopera i Tartak za posprzątanie świątyni i składającym ofiary – 90 zł. Zapraszam w środę po Mszy św. o godz. 18,oo pozostałe rodziny z Pułaskiego do numeru 2 do posprzatania, udekorowania i zabezpieczenia świątyni; a w piątek sprzątają i dekorują rodzice dzieci komunijnych a we wtorek od 16,oo wykaszają teren wokół świątyni i parking oraz wywieszają flagi w środku i zewnątrz świątyni i na masztach.

8) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny, Mały GN i Dzień Pański z ogłoszeniami…

9) Odpowiedzialna Pani zamieszkała w Żarach przy Al. Wojska Polskiego 25/5 chętnie podejmie pracę opiekunki do dziecka (ma też swoje 4 letnie ) – kontakt: 570  409  109 .

10) Bóg zapłać korzystającym z dyspensy za ofiary na tacę za pośrednictwem naszego konta: – 94  2030  0045  0000  0226  2490.