OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.06.2024

1) Dzisiaj niedziela Oktawy Bożego Ciała; procesja eucharystyczna  wokół świątyni po Mszy o 12,oo. W czwartek zakończenie Oktawy BC na Mszy sw. o 18,oo z procesją eucharystyczną i poświęceniem wianków i ziół. Jeszcze raz dziękuję Wszystkim zaangażowanym w procesję Bożego Ciała… Bóg zapłać !

2) W piątek Uroczystość Najświętszego Serca PJ – odpust w Żarach o godz. 18,oo. W tym dniu nie obowiązuje post. W Szczepanowie suma odpustowa za całą naszą parafię o godz. 1o,3o. Nasz odpust parafialny odbędzie sie w niedzielę 14 lipca o godz. 12,oo.

3) Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w czwartek od 19,oo do 19,3o i w sobotę od 12,oo do 13,oo. Zapowiedzi: Dera Kacper z Żar i Szulak Marta z Pułaskiego st. Wolnego – III.

4) Najbliższy Kurs Przedmałżeński odbędzie się w Żarach w parafii św. Józefa w dniach 9 – 13 czerwca; spotkania codziennie w kościele o godz. 19,oo.

5) W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca, chorych będę odwiedzał w piątek od godz.8,oo

6) W sobotę 8 06  V Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „ Zjednoczeni dla Życia, Rodziny i Ojczyzny „. Rozpoczyna się Mszą św. o godz. 15,oo w kościele N Serca PJ w Żarach. Bliższe info na tablicy ogłoszeń czy w ulotce, którą zabieramy ze stolika z prasą katolicką…

7) W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na KUL i Instytut w Zielonej Górze a dzisiaj na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.

8) W sobotę o godz. 9,oo zapraszam II część mieszkańców Siodła do posprzątania i udekorowania świątyni.

9) Ks. biskup Tadeusz zaprasza młodzież naszej parafii do Rokitna 8 czerwca na Diecezjalne Dni Młodzieży pod hasłem „Jaśniej”; dołużmy starań jako rodzice, dziadkowie i chrzestni aby i nasza młodzież radośnie przeżyła to spotkanie; bliższe info w gablocie.

10) Dom Rekolekcyjny zaprasza na Pielgrzymkę autokarową do Medjugorie w terminie 23 czerwca do 3 lipca; bliższe info u p. Halinki kom: 502 485 527.