OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09.06.2024 – X Niedziela zwykła

1) Wczoraj w Żarach odbył się V Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Zjednoczeni dla Życia, Rodziny, Ojczyzny”. Bardzo serdecznie dziękuję uczestnikom w nim z naszej parafii…

2) Dzisiaj odpust w Szczepanowie na Mszy św. o godz. 10,3o ku czci N. Serca Pana Jezusa za całą naszą parafię. Odpust parafialny odbędzie się 14 lipca na sumie o godz. 12,oo z możliwością poświęcenia i przyjęcia Szkaplerza św.

3) W sobotę w Rokitnie odbędą się uroczystości odpustowe, ku czci MB Cierpliwie Słuchającej na które Ks. Biskup zaprasza wszystkich diecezjan. Począwszy od poniedziałku swoje spotkania w Rokitnie będą miały poszczególne stany i grupy. W ramach odpustu rokitniańskiego, zaproszeni są wszyscy dorośli posługujący w liturgii na wtorek 11 czerwca na godz. 10,3o. Więcej o pielgrzymce w Gościu Niedzielnym z 2 czerwca n a stronie IV.

4) Zapraszam Wszystkich czcicieli Maryi na Dzień Fatimski w czwartek 13 czerwca na godz. 17,3o różaniec, msza sw. i procesja wokół świątyni z figurą fatimską.

5) Dzisiaj w Żarach w parafii św. Józefa o godz. 19,oo rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński; nauki codziennie do 13 VI w kościele o 19,oo.

6) Dzisiaj przy wyjściu zbiórka do puszek na KUL i Instytut FT w Zielonej Górze.

7) Mamy zaproszenie na II Diecezjalne Dni Muzyki Kościelnej do Rokitna 22 czerwca, bliższe info na plakacie w gablocie.

8) Bóg zapłać mieszkańcom II części Siodła za posprzątanie i przyozdobienie świątyni, szczególnie rodzinom tu wczoraj pracującym: Hedlof, Kłobuszyńska, Pecyna i Marciniszyn-2os oraz składającym ofiary – 270 zł. Bóg zapłać ! Za 2 tygodnie zapraszam mieszkańców I części Pułaskiego (od strony Siodła).

9) Przy stoliku nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny, Mały GN i Wakacyjny Przewodnik Katolicki GN – Historia Kościoła w cenie 12 zł.

10) Kalendarz liturgiczny przypomina: wtorek – św. Barnaby Ap; czwartek – św. Antoniego z Padwy K i DK; piątek – bł. Michała Kozala Bp M. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia a także odpoczywającym w naszej wspólnocie życzę przemożnej opieki św. patronów.

11) Dzisiaj przez sakrament chrztu św. przyjmujemy do naszej rodziny parafialnej Igę Kazimierczak z Powstańców Wlkp; otoczmy to dziecko, jej rodziców i chrzestnych naszą modlitwą – Zdrowaś Mario…