OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.06.2024 – XIII Niedziela zwykła.

1) Wczoraj przeżywaliśmy uroczystość Sw. Apostołów Piotra i Pawła. Dzisiaj przy wyjściu zbiórka do puszek na „Świętopietrze”, które obejmuje dzieła charytatywne prowadzone przez Ojca św. Bóg zapłać.

2) W związku z rozpoczęciem sezonu wakacyjno urlopowego przypominamy o obowiązku coniedzielnej Mszy św. i uczestnictwa w niej w odpowiednich strojach, o zachowaniu przepisów drogowych, które obowiązują w sumieniu. Przypominam rodzicom i opiekunom aby zatroszczyć się dla dzieci i młodzieży o Mszę św. niedzielną…

3) Mamy zaproszenie na pielgrzymkę pieszą z Otynia na Jasną Górę w terminie od 1 do 12 lipca; bliższe info na tablicy ogłoszeń. Bóg zapłać aktualnym pielgrzymom do Medjugorie z naszej parafii za ich modlitwy i świadectwo żywej wiary i miłości do Królowej Pokoju.

4) W tym tygodniu I czwartek, Piątek i sobota lipca; w piatek od 8,oo będę odwiedzał chorych po domach, proszę mi zgłaszać nowych obłożnie chorych. W sobotę o 7,15 rozważania różańcowe i Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Przyszła pierwsza niedziela lipca jest adoracyjna.

5) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny, Mały GN i kwartelniki Niedzieli i Gościa Niedzielnego…

6) Przypominam, że za dwa tygodnie, 14 lipca,  będzie odpust w naszej parafii ku czci MB Szkaplerznej. Suma odpustowa z procesją i nałożeniem poświęconych szkaplerzy o godz. 12,oo. Od godz. 11,oo różaniec połączony z adorację N. Sakramentu. Zapraszajmy naszych krewnych i znajomych na nasze święto parafialne.

7) W piątek ślubowali Marta Goldewicz i Rafał Krzyżański; Szczęść Boże młodej parze na nowej, sakramentalnej drodze życia i Bóg zapłać za przyozdobienie świątyni kwiatami wdzięczności.