OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.06.2019 – XIII Niedziela zwykła.

1) Komunikat w sprawie zbiórki do puszek na odbudowę kościoła w Lutolu Suchym… Przy wyjściu składamy ofiary do puszek na odbudowę kościoła.

2) Wczoraj, w sobotę, przeżywaliśmy Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła – taca zbierana była na „ Świętopietrze”, utrzymanie Stolicy Apostolskiej. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzę przemożnej opieki świętych Apostołów

3) Dzisiaj wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę; bliższe informacje na plakacie w gablocie; Kartę Duchowego Pielgrzyma można odebrać w zakrystii po Mszy św. Mamy także zaproszenie na Pielgrzymkę rowerową z Rzepina na Jasną Górę w terminie od 5 do 11 lipca..

4) Kancelaria Parafialna czynna w tym tygodniu w piątek po Mszy o godz. 18,oo i w sobotę od godz. 1o,oo do 11,oo.

5) W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca; chorych będę odwiedzał w pierwszy piątek sierpnia a w sobotę zapraszam na różaniec na godz. 7,oo i Mszę św. Wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8,oo ze zmianą tajemnic różańcowych.

6) Przypominam, że Odpust parafialny ku czci MB szkaplerznej odbędzie się w niedzielę 14 lipca; suma o godz. 12,oo z poświęceniem i przyjęciem Szkaplerza św. Już dziś zapraszajmy naszych bliskich i Wszyscy dołóżmy starań  by wspólnie uczcić patronkę naszej parafii.

7) Bóg zapłać mieszkańcom ul. Szklarskiej za posprzątanie świątyni, szczególnie wczoraj tu pracującym rodzinom: Włodarczyk, Łysek, Szymańska, Strzałkowska, Piątkowska, Rodak, Orzech, Hołodyk, Czarnecka i składającym ofiary – 425 zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców ul. Powstańców Wlkp bloki 16, 17 i 18 i domki.

8) W czasie wakacyjno urlopowym szczególnie zachęcam do czytania prasy katolickiej indywidualnie i w rodzinach… Na ten czas życzę dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Pamiętajmy o coniedzielnej Mszy św i uczestnictwa w niej w odpowiednich strojach…