OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28.02.2021 – II Niedziela Wielkiego Postu.

1) Mamy kolejną groźniejszą falę pandemii, stąd przypominam i bardzo proszę o sumienne przestrzeganie zasad sanitarnych w trosce o swoje i innych zdrowie i życie – limitów miejsc w świątyni, zakrywanie nosa i ust maseczkami, 1,5 metrowe odstępy uczestników liturgii

2) Dzisiejszej niedzieli spieszymy z pomocą polskim misjonarzom modlitwą i ofiarami do puszek w ramach Dzieł Pomocy „Ad Gentes”.

3) Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne Drogę Krzyżową w piątki o godz. 17,3o i Gorzkich Żali z nauką pasyjną w niedziele o 17,3o; szczególnie młodzież z indeksami przed Bierzmowaniem.

4) Zapowiedzi: Kowalski Jędrzej z Wrocławia i Ziejewska Katarzyna ze Szczepanowa, oboje stanu wolnego – III. Kancelaria Parafialna czynna w piatki od 18,45 do 19,3o i w soboty od 12,oo – 13,oo.

5) W tym tygodniu pierwszy piatek i sobota miesiąca; w piątek od 8,oo odwiedzam chorych po domach, proszę zgłaszać mi nowych obłożnie chorych. Od 17,15 spowiedź pierwszo piątkowa, Droga Krzyzowa i Msza św. W I sobotę od 7,15 Godzinki, Różaniec i Masza św.

6) Bóg zapłać rodzinom z II części Sikorskiego bloki 10 i 12 za posprzątanie i zabezpieczenie świątyni, szczególnie tu pracującym  Bartkiewicz, Zabłocki, Sitarek-2os, Andruszkiewicz, Dobosz i składającym ofiary – 35o zł + z Sikorskiego 6 – 8o zł. Zapraszam w sobotę o 9,oo mieszkańców bloku Nadzieja. Bardzo serdecznie dziękuję rodzinie Państwa Bajko za naprawę oświetlenia w toalecie parafialnej.

7) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką i składamy ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

8) We wtorek zmarł śp + Władysław Deć  z Grunwaldzkiej; pogrzeb odbył się w piątek o godz. 12,oo. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

9) Bóg zapłać składającym  ofiary  „na tacę” i inne na nasze konto parafialne na numer:  94 2030  0045 1110  0000  0226  2490.