Ogłoszenia parafialne – 13.12.2020 – III Niedziela Adwentu.

1) Dzisiejsza niedziela jest dniem solidarności z kapłanami seniorami naszej diecezji. Modlimy się za  księży i wspieramy ofiarami do puszek Dom Księży Emerytów w Zielonej Górze.

2) Zapraszam na roraty i rekolekcje adwentowe z księdzem Piotrem Pawlukiewiczem od wtorku do piątku codziennie o godz. 17,oo; jednocześnie dziękuję tym, którzy byli w ubiegłym tygodniu.

3) Spowiedzi adwentowej  z udziałem zaproszonych kapłanów przed świętami nie będzie, stąd zapraszam na spowiedź adwentową codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.

4) W sobotę 19 XII rodzice dzieci komunijnych przywożą choinki, dekorują , sprzątają i zabezpieczają świątynię. Proszę o zgłaszanie mi chęci ofiarowania choinek do świątyni…

5) Pasterki w tym roku w kościele parafialnym ze względu na ograniczenia pandemiczne będą trzy: o godz. 20,30, o 22,oo i o godz. 24,oo.

6) Bóg zapłać mieszkańcom Armii Krajowej i Na Wzgórzu za posprzątanie światyni; szczególnie wczoraj tu pracującym rodzinom:  Ziółkowskich, Sałdan, Gryglas-3os, Łabowskich-2os, Leńczyk-4 os i składającym ofiary na ogrzewanie – 38o zł. Następni z kolejki będą sprzątali z pierwszej  części Osadniczej 23 grudnia…

7) Przy stoliku nabywamy prasę adwentową i wigilijne świece Caritas a w zakrystii opłatki wigilijne. Bóg zapłać za ofiary z racji opłatków i do kopert na Seminarium.

8) W przyszłą czwartą niedzielę Adwentu wsłuchamy się w list Księdza Biskupa Tadeusza Lityńskiego w sprawie między innymi „kolędy”.